Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 лютого, 06:37:30

Чаус: Не хочу втрачати зв’язок між ОВА та волонтерами

31.05.2022   11:58Агенцiя

Вдруге після звільнення Чернігівщини від російських військ в обласній військовій адміністрації зібрали представників волонтерських організацій. Мета: продовжити ефективну комунікацію.

«Волонтери Чернігівщини - фантастичні! Не хочу втрачати цей потужний зв'язок, який виник між військовою адміністрацією та волонтерами у найскладніші часи», — наголосив голова ОВА Вячеслав Чаус.

Зібрання обговорило нагальне: зокрема, готовність і алгоритм дій - за будь-якого сценарію подій в області, а також участь волонтерських організацій у відновленні області.

Волонтери висловилися щодо розподілу обов’язків між собою та допомогою влади у цьому питанні. До прикладу, прозвучала пропозиція синхронізувати роботу волонтерських організацій, ОВА з міжнародними фондами. Це дасть змогу відтворити цілісну картину реальних надходжень та розподілу допомоги.

Також на порядку денному — участь волонтерських організацій у відновленні області.

«Треба, щоб волонтери не лише допомагали, а й мали контролюючу функцію», — акцентував В’ячеслав Чаус.

Для цього в ОВА розглядають створення консультативно-дорадчого органу з розширеними повноваженнями.

Принагідно, голова обласної військової адміністрації подякував волонтерам за роботу та вручив усім присутнім об’єднанням подяки.

За активну громадянську позицію, патріотизм та самопожертву у волонтерській діяльності Подяку оголошено:

— колективу волонтерського об’єднання «Балсанка»;

— колективу громадської організації «Активне Суспільство України»;

— колективу комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2» Чернігівської міської ради;

— колективу комунального підприємства «Будинок книги» Чернігівської міської ради;

— колективу громадської організації «Центр допомоги «Чернігів»;

— колективу громадської організації «Паляниця»;

—  колективу волонтерської ініціативи «Ровесник»;

— колективу благодійного фонду «Іскра Добра»;

— колективу благодійного фонду «Добродія»;

— колективу волонтерської ініціативи «Троїця»;

— колективу Єдиного Волонтерського Центру.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини