Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:45:30

Корбан вважає, що північний кордон варто убезпечити посиленими заходами

31.05.2022   08:27Агенцiя

Екс-кандидат у депутат по 205-му округу у 2015, а нині керівник штабу оборони Дніпра Геннадій Корбан закликав Чернігів, а також Київ, Суми та Харків готувати посилену ешелоновану оборону.

За його словами, росія може атакувати північні кордони України у відповідь, коли наша держава розпочне контрнаступ на півдні. Про це він написав допис у фейсбуці на власній сторінці.

Також він вважає, що існує ризик ударів надзвуковими ракетами "Кінжал". Він зазначив у коментарі виданню «Обозреватель», що загроза вторгнення у Київській, Чернігівській, Сумській та Харківській областях нікуди не зникла.

"У той момент, коли Збройні сили України почнуть контрнаступ на півдні країни, росіяни можуть відповісти "кинджальними ударами" з півночі", - сказав Корбан.

До цього необхідно підготуватися, вважає політик.

Він коментує: за зміцнення кордонів на півночі відповідає місцева влада та адміністрації.

"Мені ж ніхто не вказує, де рити окопи і що конкретно потрібно робити, щоб зміцнюватися, але ж ми все це робимо», - при цьому Геннадій Корбан чомусь переконаний, що керівники північних областей нічого не роблять для будівництва рубежів і фортифікації, хоча не наводить жодного доказу своїх тверджень, - «Вони роблять мости, дороги присипають, а потрібно копати оборонні споруди. Встигнемо ще з мостами», – заявив він.

Корбан зазначив, що нинішні ініціативи місцевої влади важливі, проте війна "нікуди не поділася". За його словами, зараз слід створювати професійні рубежі, узгоджені із Генеральним штабом ЗСУ.

"Потрібно займати висоти та пристрілюватися", - вважає він.

Тим часом, у білорусі усі прикордонні з Україною райони у кількох областях там, де безпосередньо межують з кордоном - заборонені для відвідувань. Це стосується як лісів, так і річок.

На практиці це рішення забороняє наближення до прикордонних ділянок Дніпра та Сожа на відстань від кількох сотень метрів до кількох кілометрів.

Заборона відвідування смуги в Хойникському районі Гомельської області виглядає досить дивно, тому що весь держкордон у цьому районі знаходиться на території закритого Поліського радіаційного заповідника.

Таким чином, південний схід Гомельської області стали найзакритішими територіями білорусі.

Окрім того, у прикордонному Жлобинському районі Гомельської області з 28 червня по 16 липня планується вперше провести військові збори військовозобов'язаних до територіальних військ, інформує білоруське опозиційне видання «Гомельські Флагшток».

"У цей період відпрацьовуватимуться питання організації охорони та оборони об'єктів територіальної оборони, виконання заходів військового стану, а також боротьби з диверсійно-розвідувальними групами", - розповів місцевий одіозний комісар Кривоносов.

З 22 червня до 1 липня також анонсовані навчання військових комісаріатів та ЗС РБ на території всієї Гомельської області, чисельність залучених до навчань сил не називається.

Час Чернігівський

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини