Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 травня, 02:14:52

"Скажи правду" в Україні збирають інформацію про порушення прав людини росією

27.05.2022   11:25Агенцiя

Міністерство юстиції України запускає проєкт «Скажи правду». Це платформа для ефективного збирання та оброблення інформації про порушення прав людини російською федерацією.

Кампанія «Скажи правду» має одну мету — притягнення РФ до відповідальності у Європейському суді з прав людини. Для цього потрібні докази, а саме відео, фото та записи про порушення, вчинені загарбниками на нашій землі.

На порталі міністерства кожен, хто постраждав від дій окупантів, може подати заявку та розповісти власну правду, яку почує весь світ. Робота проводиться згідно з міжнародними стандартами й гарантуванням постраждалим та свідкам захисту і збереження персональної інформації. Жодне свідчення не залишиться поза увагою.

- Щоб подати заявку, переходь на сайт https://humanrights.gov.ua. Заповни просту форму з інформацією про злочин, свідків та жертв, додай медіадокази та розкажи якомога більше про те, що сталося, — допоможи покарати агресора на судовому майданчику, поки ЗСУ боронять країну на передовій, - зазначають у відомстві.

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини