Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 13:35:20

Про найближчі плани з відбудови Чернігівщини — від заступника керівника Офісу Президента Кирила Тимошенка

20.05.2022   09:56Агенцiя

З робочим візитом на Чернігівщині 19 травня перебував заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

У супроводі начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса посадовець відвідав декілька локацій, зокрема зруйновані мости через Десну, що були головними елементами транспортних артерій області. Адже завдяки ним було швидке сполучення Чернігова зі столицею та населених пунктів з обласним центром.

— На одному з мостів уже починатиметься демонтаж конструкцій. Щодо іншого, так званого «київського» — за декілька тижнів, як тільки упаде рівень води в річці, зможемо зробити понтонну переправу. До того ж уже є проєкт відновлення цього мосту. Йдеться про п’ять місяців активних робіт. Розпочати зможемо, як тільки дозволить рівень води. Необхідні металоконструкції є. У перспективі плануємо тут збудувати новий широкий міст, що з’єднуватиме Чернігів зі столицею, — повідомив Кирило Тимошенко.

Що ж до відновлення зруйнованих та пошкоджених будинків (особливо це стосується приміських населених пунктів Чернігова), посадовець зазначив, що нині ведуться заміри вікон та покрівель тих будівель, які можна одразу відремонтувати, щоб там жити. Крім того, днями приїде «мобільне містечко», щоб розселити людей, які втратили домівки. Загалом же триває проєктування щодо відновлення повністю зруйнованих будинків як приватного сектора, так і багатоповерхівок. Для приватного сектора застосують досвід Київської області, де наразі реалізується пілотний проєкт з будівництва будинків за півтора місяця.

Під час робочого візиту заступник керівника ОПУ ознайомився з ходом робіт у Чернігівському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. За його словами, повністю відновити центр мають за два місяці.

Відвідав Кирило Тимошенко і низку підприємств області. Одне з них не зупиняло виробництво під час активних бойових дій — його працівники пекли хліб не тільки для Чернігова, а й для інших населених пунктів. Іншому ж — довелося заново «підійматися на ноги».

— Російські військові знищили виробничі приміщення, обладнання та матеріали, але не вбили бажання працювати. Одне з підприємств легкої промисловості області відновило свою роботу попри те, що збитки через бойові дії досягли 40 мільйонів гривень. Наразі завершують замовлення, яке мали відвантажити ще 24 лютого. І вже приймають нові від постійних партнерів з Німеччини та Болгарії, — розповів В’ячеслав Чаус.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.