Чаус: Чи буде цілодобова комендантська година на 8-9 травня?
Начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні прокоментував чутки про можливе запровадження в області цілодобової комендантської години на 8-9 травня.
Джерело: https://cheline.com.ua/news/society/informatsiya-pro-komendantsku-godinu-8-9-travnya-na-chernigivshhini-297595
© Чeline | cheline.com.ua/
- Надходить дуже багато питань щодо комендантської години на 8-9 травня. Станом на сьогоднішній ранок (11 год. - ред.) ми не бачимо необхідності у цьому. Втім над містами України літають ворожі літаки, ракети. Тому прошу уникати масових скупчень людей, масових заходів. Ми пам'ятаємо, скільки мільйонів українців загинуло у Другу світову війну, щоб перемогти нацизм. Зараз українці гинуть, щоб перемогти рашизм. І ми його переможемо. Але прошу цивільне населення поберегтись і уникати скупчень. Адже ворог може вдватимь до провокацій та обстрілів, - сказав Чаус.
Тим часом в деяких українських містах посилюють комендантську годину з нагоди 9 травня, щоб убезпечити цивільних від можливих провокацій та обстрілів із боку ЗС РФ.
Про можливі провокації та обстріли українських міст також попередила Рада національної безпеки й оборони. Центр протидії дезінформації при РНБО закликав громадян 8-9 травня не ігнорувати сигнали повітряної тривоги, а також дотримуватися комендантської години.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.