Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 20:22:28

В'ячеслав Чаус: "Ми маємо бути дуже обережні, ракети на Чернігівщину літають також"

05.05.2022   09:50Агенцiя

Область відновлюється, громади та міста відновлюються, але потрібно бути максимально обережними. Це стосується і повітряних тривог, і відвідування лісів, парків та інших територій.

Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус.

- Ніч на Чернігівщині пройшла спокійно, але ворог продовжує періодичні обстріли на ділянці державного кордону, яка проходить територією нашої області. Це північ нашої області. Він це робить постійно, щодня, і ми маємо бути завжди напоготові. Крім того, всі ми чуємо повітряну тривогу. Над Україною літають ворожі ракети. Дуже ефективно працює система протиповітряної оборони, але ми бачимо, що деякі ракети все ж долітають. Тому ми маємо бути дуже обережні, ракети на Чернігівщину літають також. Дуже прошу всіх не ігнорувати повітряну тривогу. Будь ласка, коли повітряна тривога, знаходитися в укритті або в іншому відносно безпечному місці, - зазначив Чаус у своєму ранковому зверненні.

Він нагадав про заборону відвідування лісів, парків, багато заміновано.

- І, на жаль, є трагічні випадки. Заборона знаходження на вулицях у комендантську годину. Часто нею нехтують, - підкреслив голова ОВА.

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.