Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 лютого, 23:43:01

В’ячеслав Чаус: Війна не скінчилася. Та ми маємо вже зараз починати відновлювати економіку

29.04.2022   08:01Агенцiя

Уперше після відступу російських військ голова ОВА В’ячеслав Чаус відвідав Ніжинщину та Прилуччину.

На порядку денному найнагальніше: забезпечення гуманітарною допомогою, відновлення постраждалих населених пунктів, а також спілкування з підприємцями.

До цих районів уже надійшли продовольчі набори. Їх розподілено по відповідних службах громад, а звідти – направлять адресно до громадян. У разі виникнення запитань щодо гуманітарної допомоги варто звертатися саме до органів місцевого самоврядування — місцевих рад та виконкомів. Продовольством Чернігівщину забезпечили Рівненська та Дніпропетровські області.

    «Я щиро вдячний фантастичним громадам Рівненщини та Дніпропетровщини за цю допомогу, яку вони сьогодні надають. Це дуже цінно. Усе обов’язково потрапить до тих, хто потребує», — наголосив В’ячеслав Чаус.

Відновлення економіки — ще одне важливе завдання на сьогодні. Відтак, голова ОВА поспілкувався із місцевою владою та підприємцями щодо стабілізації роботи бізнесу.

    «Війна не скінчилася. Та ми маємо вже зараз починати відновлювати економіку. Задля життя. Задля перемоги. Звісно, найпростіше це робити там, куди загарбники не дійшли. На щастя, у Прилуках росіян не було», — зауважив В’ячеслав Чаус.

Принагідно голова Чернігівської ОВА подякував за якісну роботу у цей нелегкий час місцевим керівникам виконавчої гілки влади та самоврядування.

    «Наша сила — в єдності. Війна об’єднала нас ще більше і ми не маємо це стратити», — наголосив очільник обласної військової адміністрації.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації


 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.