Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 14 червня, 20:16:59

Чернігівщина потребує спеціальної економічної зони для стимулювання розвитку бізнесу у прикордонні з ворогом

20.04.2022   15:53Агенцiя

Для того, щоб бізнес був мотивований працювати у прикордонній з ворогом Чернігівській області, тут потрібно створити спеціальну економічну зону.

Обласна військова адміністрація готує відповідні пропозиції для Кабінету Міністрів та Верховної Ради України.

Про це повідомив начальник ОВА В’ячеслав Чаус сьогодні після зустрічі зі Славутицьким міським головою Юрієм Фомічевим, під час якої обговорили подальші кроки з відновлення життєдіяльності населених пунктів.

Заступник начальника ОВА Дмитро Іванов обґрунтував переваги СЕЗ для пожвавлення економіки громад.

Славутич, хоча і підпорядковується Київській області, все ж знаходиться поруч, на півночі України, та має схожі проблеми і завдання.

Також це місто вже мало аналогічний успішний досвід зі спеціальною економічною зоною.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини