Збираємо інформацію про руйнування на території області - Чернігівська ОВА
Нагадуємо: Чернігівська обласна військова адміністрація збирає інформацію про руйнування, заподіяні на території області російськими військами.
Для цього працює телеграм-бот @ChernihivDMG_bot (t.me/ChernihivDMG_bot)
Будь-хто може запустити бот та, керуючись його інструкціями, обрати потрібний район і населений пункт Чернігівщини, щоб внести інформацію про пошкоджену будівлю та її адресу.
Бот приймає відомості як про житлові будинки та приватні садиби, так і адміністративні будівлі, заклади освіти, культури, медицини тощо.
Для верифікації інформації потрібно вказати своє прізвище та ім’я, а також контактний телефон у міжнародному форматі (+380…)
На останньому етапі можна додати і геолокацію зруйнованого об’єкта, але якщо з цим кроком виникають проблеми — його можна пропустити.
Зібрані відомості будуть опрацьовані у профільних підрозділах Чернігівської ОВА та допоможуть швидше скласти перелік зруйнованих та пошкоджених об’єктів та оцінити обсяг ресурсів, потрібних для їхнього відновлення.
Крім того, заявку про пошкоджене під час війни майно можна у застосунку Дія.
Для цього у розділі "Послуги" слід вибрати пункт "Пошкоджене майно" та заповнити форму, куди внести відомості про пошкоджений об'єкт, фото та опис руйнувань та контактні дані.
Для більш ефективного опрацювання інформації варто подавати заявку як у Дії, так і в телеграм-боті Чернігівської ОВА.
Останні новини Чернігівщини
До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.
“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13
Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02
День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression