Відсьогодні на території Ніжинської територіальної громади комендантська година триватиме з 21-00 год до 05-00
Про це інформує Ніжинська міська рада.
Комунальні служби працюють у штатному режимі в умовах воєнного стану.
Враховуючи погодні умови та ліміти газу в Ніжині опалювальний сезон в місті продовжуєтья ще на 2 дні.
Ніжин продовжує реєструвати та підтримувати гуманітарною допомогою внутрішньо переміщених осіб. На сьогоднішній день громада прийняла 950 осіб.
Закликаємо всіх мешканців підтримувати приїжджих громадян, допомагати один одному, бути людяними за будь-яких обставин. Громадський транспорт працює на маршрутах.
Вчора установи міста видавали гуманітарну допомогу: медикаменти, дитяче харчування, памперси, каремати, спальники, ліхтарі та інше – все це було передано на потреби військових, лікарів та внутрішньо переміщених осіб.
Також міська влада у співпраці з волонтерами вчора доставила гуманітарний вантаж до міста-героя Чернігова!
Відсьогодні комендантська година запроваджується на території Ніжинської громади з 21-00 год до 05-00.
За попередню добу у місті народилось дві дівчинки.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.