Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 00:49:06

Голова Чернігівської ОВА про інформаційну безпеку

12.04.2022   13:42Агенцiя

Голова Чернігівської обласної військової адміністраціх про інформаційно-психологічні операції та про те, що війська ворога продовжують активно працювати, розганяти зраду й паніку.

Перше. Вже тиждень чую: "завтра закриють Чернігів на в'їзд/виїзд".
Якщо буде така необхідність, то закриємо. Але всі про це дізнаються заздалегідь і з офіційних джерел. Поки такої необхідності я не бачу. Don't panic.

Друге. Кілька днів лунає: "скоро наступ, терміново тікайте, перевірена інформація, всі силовики вже виїхали з міста" і тд.
Ніхто нікуди не виїхав. Не дочекаються. А якщо наступ і буде (ну, хто зна, що в того хворого уральського карлика в голові) - ми гідно зустрінемо ворога, у нас багато подарунків. Ми ж українці, вчимось дуже швидко. Навчились. Don't panic.

Третє. Вже тиждень "війна" з гуманітаркою: зрада! Продається! Розкрадається!

Поки жодного факту. Був один псевдоволонтер, по ньому працює Нацпол.
Вул. Ріпкинська - три перевірки (одна особисто)  - не підтвердились.
Лис Микита - купа скарг, але товар весь з документами.
Кілька точок по м.м. Чернігів, Ніжин, Прилуки - не підтвердились. Документи в порядку.
Гуманітарка - дійсно, її було мало. Чи ви забули вже, що ще тиждень тому Чернігів був відрізаний, і місто споживало в рази більше, ніж завозилось?
Зараз є логістика, є поставки. Як фасовані набори, так і окремо продукти. Ми активно роздаємо (дякую в тому числі нашим волонтерам, не забуваємо - вони в нас фантастичні). Допомога доїде скрізь, де її потребують. Але не одним днем. Всі мають це розуміти.

Ціни. "Чому ціни не такі, як до війни?"
Тому що війна. Відсутність товарів, важка логістика, ще й з довгим плечем, пальне і тд. Ми регулюємо націнку, але витрати високі. Треба трохи почекати. Зараз вже відновлюються великі мережі, скоро все стане на свої місця.

Всі ці теми активно розганяються ворогом, основне завдання ІПСО - посіяти паніку й страх, дестабілізувати.

Тому дуже прошу:
А) користуватись інформацією виключно з офіційних джерел. Вона достовірна.
В) не сіяти ворожнечу один між одним. Ми сильні, коли ми єдині. Ворог робить все, щоб нас роз'єднати. Впевнений, не вийде.
С) робити кожен свою роботу з холодною головою. Допомагати ближнім. Підтримувати тих, хто цього потребує.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.