Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 18:37:47

У Чернігові збудують новий автомобільний міст, а невеликі відновлять, – Кирило Тимошенко

07.04.2022   22:54Агенцiя

Автомобільний міст через Десну у Чернігові треба перепроектовувати і збудувати новий. Наразі цим питанням вже займаються проектувальники.

Про це у коментарі Суспільному сказав заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко під час робочої поїздки на Чернігівщину.

    «Щодо невеличких мостів, в принципі, ми в середньому відновлюємо їх за 2-3 місяці, але тимчасові споруди, через які можна буде їхати, я сподіваюсь, що це 5-7 днів».

Нагадаємо, автомобільний міст, який сполучав Чернігів із Києвом, розбомбили вночі 23 березня. Російські окупанти скинули на нього авіабомби. В результаті удару впали декілька прольотів. Саме цим мостом з Чернігова рухалися евакуаційні рейси та завозилася гуманітарна допомога до міста.

За словами Кирила Тимошенка, вони приїхали в область, аби побачити ситуацію з інфраструктурою та обговорити нагальні питання щодо її відновлення.

    «Ми сьогодні приїхали, по-перше, з питань інфраструктури і відновлення роботи всієї інфраструктури, яка є в місті і в області. Проїхали шляхом, які люди зараз повертаються до Чернігова, побачили мости. Ось з нами міністр інфраструктури, він одразу віддзвонюється до міністерства, вже працюють над тим, щоб їх відновлювати, на прикладі, як і Київської області, тому що декілька днів тому були в Ірпені, в Бучі, тимчасові мости і переправи вже зробили, люди можуть проїжджати. Те ж саме і тут будемо робити, саме тому ми хочемо проїхати усі локації і подивитися».

Зараз в регіон щодня привозять гуманітарну допомогу, зокрема їжу та будівельні матеріали, серед яких – фанера та плівка. Вони мають допомогти людям тимчасово відновити свої вікна і повернутися до житла, сказав заступник керівника ОП.

    «Є завдання в міського голови і очільника військової адміністрації щодо швидкого відновлення вікон в будинках, де можна просто відновити і вже жити – це найперше, що нам треба зробити. Це ми робимо по всій країні – швидке відновлення саме скла, щоб можна було вже проживати у своїй квартирі».

Як сказав Владислав Атрошенко в ефірі телеканалу «Рада», у Чернігові від дій російських військових постраждали 15-20% багатоповерхівок, 30-40% приватного сектору зруйновано вщент.

Раніше Атрошенко казав, що для підрахунку збитків у Чернігові та інших містах, які найбільше постраждали від дій російської армії, потрібна група кваліфікованих міжнародних експертних організацій.

За словами Тимошенка, наразі президент і керівник Офісу Президента спілкуються з європейськими та іншими партнерами щодо допомоги у відновленні країни.

    «Крім озброєння, нас, звісно, турбує відновлення країни. Будемо співпрацювати з партнерами, тому що сама наша країна не зможе це витягнути. Ми хотіли б, щоб кожна країна була відповідальна за якесь з міст або регіонів України, так буде легше і зрозуміліше кожному. Саме над цим працюємо. Президент, я думаю, у найближчі дні буде повідомляти про це».

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини