Чаус про ситуацію в області на ранок 6 квітня
Доброго ранку, Чернігівщино! Дякую за цей день Богу і Збройним Силам України!
25 років тому я щоденно спускався підіймався по цих сходах. Підіймався ввечері після роботи. Я тоді був студентом і крутив дискотеку на теплоході «Казбек». Це були чудові часи. Молодість, задор і багато планів на майбутнє. Це для мене дуже теплі сходи. Для мене дуже теплі спогади про річковий порт. Я бачу і знаю скільки сюди прилетіло від москальської мразоти. Ми все відновимо.
Хочу звернутися до водіїв.
Шановні водії, які їздять по населених пунктах Чернігівської області, особливо місцеві водії! Я дуже прошу, давайте дотримуватися правил дорожнього руху. Дуже швидко комунальники всіх міст та містечок Чернігівщини розчистять всі дороги. Вони вже це роблять активно, тому що, слава Богу і ЗСУ, у нас тихо останні дні, і маємо розпочинаємо жити за правилами. Адже ми ж цивілізовані люди. Тому сьогодні Нацполіція отримала завдання зробити всі дорожні знаки відповідно до маршрутів пересування, особливо там, де є барикади певні, де є обмеження по руху. На це нам потрібно кілька днів.
Я дуже прошу дотримуватися швидкісного режиму руху і дотримуватися правил проїзду. Давайте поважати один одного.
Дуже дякую всім за витримку. Вчергове дякую волонтерам. Ви — круті. Ви — найкращі. Бережіть себе. Ми працюємо.
Вірю в Бога і в Збройні Сили України!
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.