Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 травня, 12:33:30

Голова Чернігівської ОВА про ситуацію в області станом на 3 квітня

03.04.2022   12:50Агенцiя

Черговий день без обстрілів на Чернігівщині. Літають літаки, але слава Богу і ЗСУ ця ніч на території всієї області пройшла тихо. У нас багато роботи.

Спільно з військовими ми робимо все для того, щоб у Чернігові нарешті з’явилися надійні канали постачання гуманітарної допомоги, бо це дуже потрібно Чернігову і селам, які знаходяться біля міста. Спілкуємося із всіма громадами.

Дякую Ніжину, Прилукам, Сосниці, Семенівці, Городні, Корюківці, Мені, Новгород-Сіверському, Куликівці, Козельцю, Остру, Гончарівську, Десні…готовий перелічувати всі громади, усі 57. Майже з усіма на контакті. Дякую вам за те, що ви робите.

Наше основне завдання зараз – це відновити максимально життєдіяльність наших громад. Це дуже важливо.

Не перестаю дякувати волонтерам. Ви – круті. Дуже скоро все поїде: і генератори, і продукти харчування. Дуже багато запитів, ми працюємо, щоб задовольнити їх якомога швидше.

Загальне оголошення. З перших днів війни  Чернігівська обласна військова адміністрація працює над тим, щоб збирати інформацію по нашим мешканцям, які були забрані в полон або примусово вивезені, викрадені. Ця інформація оновлюється щоденно, систематизується. Ми працюємо через районні військові адміністрації, через голів громад. Але в мене є прохання до всіх мешканців, якщо у когось зник родич, знайомий, друг, у першому коментарі до цього відео я залишу телефон, за яким можна зв’язатися з відповідальною особою, яка ці дані збирає і передає для подальшого реагування. Ми будемо боротися за кожну нашу людину, за кожного нашого громадянина.

Останні новини Чернігівщини

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну

Біля Чернігова будуватимуть два модульні містечка для тих, хто втратив житло через війну 10:46

Під Черніговом планують створити два модульних містечка.

Знову обстріляли чернігівське прикордоння

Знову обстріляли чернігівське прикордоння 10:32

Близько 17:00 години 15 травня російські війська обстріляли село Миколаївка Семенівської громади. Село знаходиться за чотири кілометри від державного кордону.

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони

На Чернігівщині ініціювали створення спеціальної економічної зони 10:18

Про це повідомив начальник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус у ранковому зверненні від 16 травня 2022 року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:08

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 травня по 8:00 16 травня 2022 року

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій

Голова та заступники Козелецької громади відмовилися від премій 10:03

В умовах воєнного стану надзвичайно важливо забезпечити оперативне, належне та безперервне виконання місцевого бюджету.