Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 лютого, 00:42:27

Голова Чернігівської ОВА про ситуацію в області станом на 3 квітня

03.04.2022   12:50Агенцiя

Черговий день без обстрілів на Чернігівщині. Літають літаки, але слава Богу і ЗСУ ця ніч на території всієї області пройшла тихо. У нас багато роботи.

Спільно з військовими ми робимо все для того, щоб у Чернігові нарешті з’явилися надійні канали постачання гуманітарної допомоги, бо це дуже потрібно Чернігову і селам, які знаходяться біля міста. Спілкуємося із всіма громадами.

Дякую Ніжину, Прилукам, Сосниці, Семенівці, Городні, Корюківці, Мені, Новгород-Сіверському, Куликівці, Козельцю, Остру, Гончарівську, Десні…готовий перелічувати всі громади, усі 57. Майже з усіма на контакті. Дякую вам за те, що ви робите.

Наше основне завдання зараз – це відновити максимально життєдіяльність наших громад. Це дуже важливо.

Не перестаю дякувати волонтерам. Ви – круті. Дуже скоро все поїде: і генератори, і продукти харчування. Дуже багато запитів, ми працюємо, щоб задовольнити їх якомога швидше.

Загальне оголошення. З перших днів війни  Чернігівська обласна військова адміністрація працює над тим, щоб збирати інформацію по нашим мешканцям, які були забрані в полон або примусово вивезені, викрадені. Ця інформація оновлюється щоденно, систематизується. Ми працюємо через районні військові адміністрації, через голів громад. Але в мене є прохання до всіх мешканців, якщо у когось зник родич, знайомий, друг, у першому коментарі до цього відео я залишу телефон, за яким можна зв’язатися з відповідальною особою, яка ці дані збирає і передає для подальшого реагування. Ми будемо боротися за кожну нашу людину, за кожного нашого громадянина.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані в області за минулу добу 14:06

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі.

 Є злочин, є вирок, а чи буде покарання?

Є злочин, є вирок, а чи буде покарання? 13:57

«Злочин-вирок-покарання» – узагальнена послідовність кримінального провадження. Змінити цей алгоритм може лише вичерпний перелік винятків, визначений чинним законодавством.

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини

Прокуратурою вжито заходи у сфері культурної спадщини 13:53

Прилуцькою окружною прокуратурою встановлено факт протиправної бездіяльності відділу освіти, культури та спорту Парафіївської селищної ради Прилуцького району, що полягає у неподанні до органу охорони культурної спадщини вищого рівня пропозиції про занесення об'єкта культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам'яток України щодо об’єкта культурної спадщини – поселення «Петрушівка - 1» 1 тис. до н.е. (охоронний № 7266-Чр), який занесений до переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини Чернігівської області.

Лосі, козулі, дикі кабани: як чернігівець Олександр Михайлов ловить диких тварин на фотопастку 10:28

Лосі, козулі, дикі кабани, бобер та різні птахи потрапляють до фотопасток чернігівця Олександра Михайлова. Він — засновник клубу екстремального відпочинку та два роки займається таким хобі як фотополювання. Чи безпечне таке заняття та як зробити фото диких тварин у лісі – читайте далі.

Атрошенко назвав виконувача обов'язків міського голови та розповів як працюватиме міська влада Чернігова 10:23

1 лютого міського голову Чернігова Владислава Атрошенка відсторонили від відповідної посади строком на один рік. Таке рішення 1 лютого ухвалив Львівський апеляційний суд під час розгляду апеляції на рішення Яворівського районного суду, який 7 грудня 2022 року на рік заборонив міському голові Чернігова Владиславу Атрошенку обіймати свою посаду.