На Чернігівщині окупанти незаконно затримують представників органів місцевого самоврядування
У Чернігівській області на тимчасово непідконтрольних Україні територіях російські війська незаконно затримують представників місцевого самоврядування. Про це повідомляє пресслужба Чернігівської обласної військової адміністрації.
Так, в селі Андріївка Михайло-Коцюбинської громади російські окупанти затримали старосту села Миколу Будаловського та місцеву депутатку і директорку школи Тетяну Безлюдну. Сталося це 20 березня в обід, інформацію Суспільному підтвердили місцеві жителі на умовах анонімності.
Зі слів місцевої жительки, староста у той день виїхав з села за медикаментами для односельців. В цей час в село заїхала колона російської техніки. Старості люди не рекомендували повертатися назад, але він це зробив.
«Прийшли до нього в двір, забрали, вивели і відтоді не виходить зв'язок», - розповіла місцева жителька.
Причин, чому затримали старосту та директорку школи, місцеві не знають. Як стало відомо під час підготовки цього матеріалу, старосту села окупанти вже відпустили.
Затримали також старосту с. Грем’яч Новгород-Сіверської громади. Із посиланням на свідчення місцевих жителів ОВА повідомляє, що старосту військової технікою вивезли на росію.
У с. Нова Басань повідомили про викрадення двох представників місцевого самоврядування, - інформацію наразі перевіряють.
Чернігівська ОВА просить місцевих жителів, які володіють подібною інформацію або стали свідком злочинів російської армії, негайно звертатись до голів громад чи районних військових адміністрацій, до інших компетентних органів.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.