Інформація від ДСНС у Чернігівській області станом на ранок 22 березня
За останню добу в області зареєстровано 10 пожеж.
Всього з початку війни ліквідовано 326 пожеж, з яких 231 виникли через обстріли. Врятовано 44 людини, з них 10 дітей. За добу рятувальники 2 рази долучались до надання допомоги та виконання інших робіт (з початку війни — 73 рази).
Група піротехніків ДСНС за добу 14 разів виїжджала для знешкодження боєприпасів, що не розірвались (з початку війни виявлено та вилучено 102 такі вибухонебезпечні предмети).
Через ураження об’єктів критичної інфраструктури та активні бойові дії у місті Чернігів відсутнє електро-, тепло та водопостачання, газопостачання здійснюється частково. Відновлювальні роботи здійснюються за можливості.
Останні новини Чернігівщини
15 червня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1571 Російська агресія - Day 1571 Russian aggression
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.