Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:15:03

Виборчий процес з проміжних виборів народного депутата у 206 окрузі припиняється

24.02.2022   07:50Агенцiя

Верховна Рада своїм рішенням затвердила Указ Президента України щодо введення в країні надзвичайного стану.

Рішення підтримали 335 народних депутатів.
Це означає, що виборчий процес з проміжних виборів народного депутата у 206 окрузі (Чернігівська область) припиняється автоматично з дня набрання чинності відповідним указом Президента України.
Центральна виборча комісія, в свою чергу, має ухвалити рішення, яким завершаться усі процедури з організації виборчого процесу.
Юридичний департамент Громадянської мережі ОПОРА підготував деталізовану юридичну записку про правові норми та наслідки запровадження режиму надзвичайного стану для виборчого процесу на Чернігівщині.
 
Детальніше: https://cutt.ly/1PJyRT3

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини