Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 15:15:17

«Політична шахівниця» № 21: одностайна сесія, подальша реєстрація кандидатів

21.02.2022   08:44Агенцiя

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Даний випуск проекту хронологічно охоплює часові проміжки минулого тижня (14 – 20 лютого 2022 року).

Одностайна сесія

15 лютого відбулася сесія Чернігівської обласної ради, на цей раз позачергова. Скликана вона була у зв’язку з необхідністю розгляду надзвичайно актуального наразі питання функціонування територіальної оборони, а ініціатором скликання виступила депутатська фракція партії «Слуга Народу». Взагалі дана сесія запам’яталася одностайністю, з якою депутати абсолютно всіх фракцій підтримали рішення про внесення змін до минулорічного рішення обласної ради «Про Програму впровадження пілотного проекту з організації територіальної оборони Чернігівської області на 2021 – 2022 роки». Так завжди б.

Подальша реєстрація кандидатів

Станом на вечір 20 лютого на сайті ЦВК міститься інформація про реєстрацію вже 8 кандидатів у народні депутати України на проміжних виборах по 206-му округу. Окрім Олександра Ломака та Олександра Гашпара, зареєстрованих раніше, протягом минулого тижня відбулася реєстрація шести кандидатів. Ними стали самовисуванець з Харкова Володимир Атрощенко, одесит Максим Балан (висунутий політичною партією «Собор»), чернігівська представниця політичної партії «ДемАльянс» Катерина Данькова, житель Луцька Євгеній Мікоян (висунутий політичною партією «Громадянський Рух «Свідомі»»), висуванець від політичної партії «Народовладдя» Олег Робейко, харків’янка Олена Серебреннікова (висунута політичною партією «Партія українського народу»).

З вищеперерахованих кандидатів активністю відрізняється тільки Олег Робейко, який зробив ставку на наметову агітаційну кампанію та формат живого спілкування з виборцями. Також у Чернігові у середовищі представників громадськості достатньо відома і «демальянсівка» Катерина Данькова, яка протягом 2015 – 2020 років була депутаткою Новозаводської районної ради обласного центру та двічі балотувалася до Чернігівської міської ради під час місцевих виборів (2015 та 2020). Наразі її можемо спостерігати у чернігівській команді волонтера та політика Сергія Притули, який нещодавно анонсував створення нової політичної сили, куди вірогідно і увійде значна частина «Голосу», «ДемАльянсу», представників інших більш дрібних ліберальних та праволіберальних політпроектів. Доречним є питання, чому ж представники «Голосу» та «ДемАльянсу» не підтримали на виборах ідеологічно близького їм громадського активіста Олександра Гашпара, який йде самовисуванцем. Маємо свою версію такої ситуації, проте нехай поки що панує інтрига…

А що ж інші кандидати? Один з них (Володимир Атрощенко) взагалі має майже співзвучне прізвище з найбільш рейтинговим політиком округу, чернігівським міським головою Владиславом Атрошенком. Така схожість може ввести в оману неуважного виборця, який не надто цікавиться політичними перипетіями і подумає, що балотуватися вирішив сам мер. Можливо, комусь так і треба? Інші кандидати нікого відношення до Чернігова та 206-го округу не мають і дуже вірогідно є звичайними «технарями». Тому і якоїсь активної кампанії від них ми тут так і не побачимо.

 

Андрій Подвербний, політичний аналітик

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини