Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 4 липня, 02:26:08

Що пропонують громади Чернігівщини області щодо будівництва свердловин з облаштування водорозбірних колонок

18.02.2022   08:47Агенцiя

17 лютого відбулося засідання обласної комісії з відбору проєктів для реалізації заходів, передбачених програмою «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки».

У засіданні взяв участь заступник голови обласної ради Дмитро Блауш разом із заступниками голови обласної державної адміністрації Дмитром Синенком та Дмитром Івановим.

Обговорюючи пропозиції територіальних громад області, члени комісії, у числі яких депутати обласної ради Сергій Крамаренко, Юрій Музика, Іван Якуб, Борис Петренко, Ігор Желдак, висловлювалися стосовно екологічного стану джерел питного водопостачання, будівництва свердловин із облаштування водорозбірних колонок на базі реконструйованих чи вже існуючих систем водопостачання сільських населених пунктів тощо.

Виступаючі зазначали, що програма із забезпечення якісною питною водою жителів населених пунктів Чернігівщини потрібна і її треба буде розширювати. Прозвучала пропозиція про включення до програмного документа окремих населених пунктів і, зокрема, міста Чернігова, в якому проживає близько 30% населення області. Однак, за словами директора Департаменту енергоефективності, транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Володимира Кривенка, програмою «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки», яка торік прийнята рішенням шостої сесії обласної ради нинішнього скликання, передбачено облаштування водорозбірних колонок саме у сільських та селищних населених пунктах області, які найбільше потерпають в умовах зниження рівня ґрунтових вод. Загалом заплановано будівництво 95 свердловин для забезпечення питною водою 77 тисяч жителів регіону.

Володимир Кривенко нагадав, що виконання Програми здійснюватиметься протягом п'яти років у два етапи та серед іншого повідомив, що до середини березня вже очікується виготовлення проєктно-кошторисної документації у семи громадах області.

Під час засідання також затверджено Положення про діяльність вищезазначеної обласної комісії.Відділ інформаційного забезпечення

виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини