У складі ОВК №206 на Чернігівщині відбулося п’ять замін
Під час свого засідання 15 лютого 2022 року Центральна виборча комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №206 на Чернігівщині, замінивши кандидатури одразу 5 членів ОВК.
![](/uploads/31698-m.jpg)
Відповідно до постанови №40 «Про зміни в складі окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №206 на проміжних виборах народного депутата України 27 березня 2022 року» від 15 лютого 2022 року Центральна виборча комісія замінила у складі ОВК №206 представників політичних партій «Сила права», ВО «Факел», «Українська стратегія Гройсмана», Партії Зелених України та Радикальної партії Олега Ляшка.
Зокрема, ЦВК достроково припинила повноваження члена ОВК ОВО №206 Софії-Романи Гіссовської («Сила права») і включила до складу виборчої комісії Євгенія Артеменка («Сила права»); Любомира Дикого (ВО «Факел»), включивши до складу ОВК замість нього Діану Вусату (ВО «Факел»); Ольги Івасюк («Українська стратегія Гройсмана»), замінивши її кандидатуру на Ольгу Кунтиш («Українська стратегія Гройсмана»); Сергія Луговика (Партія Зелених України), включивши до складу ОВК натомість Людмилу Зубок (Партія Зелених України); Віри Романенко (Радикальна партія Олега Ляшка), замінивши її кандидатуру на Аліну Урожай (Радикальна партія Олега Ляшка).
За інформацією, яку вдалось отримати ОПОРІ з відкритих джерел, попередній досвід роботи у складі окружних та територіальних виборчих комісій з-поміж нових членів ОВК №206 наявний лише у представника партії «Сила права» Євгенія Артеменка.
Зокрема, під час виборів Президента України 2010 року він був членом ОВК №208 за поданням Віктора Януковича. Під час виборів народних депутатів України 2012 року – головою ОВК №206 від Всеукраїнської політичної партії «Братство». На позачергових виборах Президента України 2014 року був членом ОВК №209 за поданням кандидата Сергія Тігіпка. Під час виборів народних депутатів України 2014 року виконував повноваження члена ОВК №205 від Ліберальної партії України. На виборах Президента України 2019 року під час першого туру був членом ОВК №206 за поданням Петра Порошенка, а під час проведення повторного голосування – очолював ОВК №206 як представник Петра Порошенка. Під час позачергових виборів народних депутатів України 2019 року був членом ОВК №205 за поданням партії «Відродження».
Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.
За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.