Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 14:04:25

У складі ОВК №206 на Чернігівщині відбулося п’ять замін

16.02.2022   15:31Агенцiя

Під час свого засідання 15 лютого 2022 року Центральна виборча комісія внесла зміни до складу окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №206 на Чернігівщині, замінивши кандидатури одразу 5 членів ОВК.

Відповідно до постанови №40 «Про зміни в складі окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів України одномандатного виборчого округу №206 на проміжних виборах народного депутата України 27 березня 2022 року» від 15 лютого 2022 року Центральна виборча комісія замінила у складі ОВК №206 представників політичних партій «Сила права», ВО «Факел», «Українська стратегія Гройсмана», Партії Зелених України та Радикальної партії Олега Ляшка.

Зокрема, ЦВК достроково припинила повноваження члена ОВК ОВО №206 Софії-Романи Гіссовської («Сила права») і включила до складу виборчої комісії Євгенія Артеменка («Сила права»); Любомира Дикого (ВО «Факел»), включивши до складу ОВК замість нього Діану Вусату (ВО «Факел»); Ольги Івасюк («Українська стратегія Гройсмана»), замінивши її кандидатуру на Ольгу Кунтиш («Українська стратегія Гройсмана»); Сергія Луговика (Партія Зелених України), включивши до складу ОВК натомість Людмилу Зубок (Партія Зелених України); Віри Романенко (Радикальна партія Олега Ляшка), замінивши її кандидатуру на Аліну Урожай (Радикальна партія Олега Ляшка).


За інформацією, яку вдалось отримати ОПОРІ з відкритих джерел, попередній досвід роботи у складі окружних та територіальних виборчих комісій з-поміж нових членів ОВК №206 наявний лише у представника партії «Сила права» Євгенія Артеменка.

Зокрема, під час виборів Президента України 2010 року він був членом ОВК №208 за поданням Віктора Януковича. Під час виборів народних депутатів України 2012 року – головою ОВК №206 від Всеукраїнської політичної партії «Братство». На позачергових виборах Президента України 2014 року був членом ОВК №209 за поданням кандидата Сергія Тігіпка. Під час виборів народних депутатів України 2014 року виконував повноваження члена ОВК №205 від Ліберальної партії України. На виборах Президента України 2019 року під час першого туру був членом ОВК №206 за поданням Петра Порошенка, а під час проведення повторного голосування – очолював ОВК №206 як представник Петра Порошенка. Під час позачергових виборів народних депутатів України 2019 року був членом ОВК №205 за поданням партії «Відродження».

Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини