Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:27:06

В ОВК №206 має з’явитися робоча група з питань безпеки функціонування ІАС «Вибори»

11.02.2022   17:18Агенцiя

Окружна виборча комісія в окрузі №206 має утворити робочу групу із забезпечення безпеки функціонування та перевірки стану захищеності інформаційно-аналітичних систем «Вибори народних депутатів України» та «Вибори».

 

Відповідне рішення ЦВК прийняла на своєму засіданні 9 лютого 2022 року.

Відповідно до постанови ЦВК №28 від 9 лютого 2022 року окружна виборча комісія має утворити робочу групу із забезпечення безпеки функціонування та перевірки стану захищеності програмно-технічного комплексу інформаційно-аналітичної системи «Вибори народних депутатів України» Єдиної інформаційно-аналітичної системи «Вибори» під час проведення проміжних виборів народного депутата України 27 березня 2022 року в одномандатному виборчому окрузі №206.

До складу цієї робочої групи окружна виборча комісія може включити співробітників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Служби безпеки України, Департаменту кіберполіції Національної поліції України.

Також згідно із постановою ЦВК окружна виборча комісія №206 має забезпечити виконання робочою групою заходів щодо перевірки стану захищеності програмно-технічного комплексу ІАС «Вибори», елементи якого встановлені в приміщенні ОВК,  до 17 березня 2022 року включно. 

За результатами проведеної робочою групою перевірки окружна виборча комісія №206 повинна скласти Протокол аналізу результатів впровадження технічних та організаційних заходів зі створення комплексної системи захисту ІАС «Вибори» і подати його до ЦВК до 22 березня 2022 року включно.

Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини