Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 02:58:19

Друге засідання ОВК №206: затверджений кошторис і вдруге проігнороване засідання

10.02.2022   14:49Агенцiя

Окружна виборча комісія №206 на своєму другому засіданні визначилась із членами ОВК, які будуть виконувати свої повноваження на платній основі, та із кандидатурами залучених працівників, а також затвердила кошторис видатків.Засідання ОВК ОВО №206 відбулося у середу, 9 лютого.

На своє друге засідання окружна виборча комісія одномандатного виборчого округу №206 знову зібралася у складі 14 осіб. Четверо членів ОВК, які проігнорували перше засідання і не склали присягу,пропустили засідання комісії вдруге. Нагадаємо, що йдеться про представника політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Факел» ЛюбомираДикого, представницю партії «Сила права» Софію-Роману Гіссовську,  члена комісії за поданням Партії Зелених України Сергія Луговика та представницю політичної партії «Українська стратегія Гройсмана» Ольгу Івасюк. Зазначимо, що остання повідомила голові виборчої комісії про причину своєї відсутності – захворіла на COVID-19.

Під час свого засідання окружна виборча комісія повторно розглянула питання про виконання членами ОВК ОВО №206 своїх повноважень на платній основі.В ході обговорення цього питання голова виборчої комісії Юлія Кравченко («Слуга народу») повідомила, що вона і секретар комісії Наталія Чеботар (ВО «Батьківщина») виявили бажання виконувати свої повноваження на платній основі.
«В мене змінились обставини. Також в нашого секретаря змінились обставини. І з сьогоднішнього дня ми можемо виконувати свої повноваження на платній основі», - зазначила Юлія Кравченко.
Відтак, своїм рішення окружна виборча комісія заповнила дві вакантні посади щодо осіб, які будуть виконувати свої повноваження на платній основі. Нагадаємо, що під час першого засідання виконувати повноваження на платній основі на підставі цивільно-правового договору зголосилася заступниця голови ОВК №206 Світлана Александрова («Голос»). Під час свого засідання 9 лютого 2022 року ЦВК затвердила відповідне рішення окружної виборчої комісії.
Згідно із частиною 6 статті 36 Закону України «Про вибори народних депутатів України»за рішенням виборчої комісії, яке затверджується виборчою комісією вищого рівня, голова, заступник голови, секретар або інші члени окружної чи дільничної виборчої комісії (загальною кількістю не більше трьох осіб) протягом усього періоду повноважень виборчої комісії або частини цього періоду можуть виконувати свої повноваження у виборчій комісії відповідно до статті 47 цього Закону на платній основі на підставі цивільно-правового договору між ними і виборчою комісією. Зазначені особи на цей період звільняються від виконання виробничих або службових обов'язків за основним місцем роботи із збереженням загального та спеціального стажу.
Також виборча комісія повторно розглянула питання про затвердження переліку посад залучених працівників до роботи ОВК ОВО №206.Голова виборчої комісії запропонувала на посаду головного бухгалтера кандидатуру Надії Кузнецової, яка уже працювала на цій посаді в територіальній виборчій комісії під час місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.
Постанову про затвердження переліку посад залученихпрацівників до роботи окружної виборчої комісії члени виборчої комісії підтримали одноголосно. Втім, голова виборчої комісії зазначила, що до цієї постанови ще будуть вноситися зміни.

Відповідно до частини 17 статті 33 Закону України «Про вибори народних депутатів України» для організаційного, правового, технічного забезпечення здійснення повноважень, передбачених цим Законом, виборча комісія може залучати, на підставі цивільно-правових угод, відповідних спеціалістів, експертів та технічних працівників.
Виборча комісія затвердила і Єдиний кошторис видатків окружної виборчої комісії з виборів народного депутата України одномандатного виборчого округу №206. Проєкт постанови з цього питання озвучила заступниця голови ОВК №206 Світлана Александрова.
«Ми отримали від ЦВК типовий Єдиний кошторис. Ми маємо 12 млн 418 тис.  142 грн. І він розписаний в загальному. Цей Єдиний кошторис видатків ми маємо затвердити і надіслати Центральній виборчій комісії для погодження. Тому пропонується його затвердити», - зазначила Світлана Александрова.
Останнім виборча комісія розглянула питання про надання права першого і другого підпису фінансових документів окружної виборчої комісії одномандатного виборчого округу №206. В результаті розгляду цього питання комісія прийняла рішення, що таке право отримують голова ОВК ОВО №206 і головний бухгалтер.
Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.
 

За коментарями звертайтеся:
Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області
тел.: +380937656931         
e-mail: chernihiv@opora.org.ua

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини