Підприємствам Чернігівщини відшкодовано майже 244 млн. грн. ПДВ
На поточні рахунки платників за 10 місяців 2012 р. відшкодовано 243,9 млн. грн. податку на додану вартість, що на 10,4 млн. грн., або на 5% більше відповідного періоду минулого року.
Про це повідомила начальник відділу контролю за правомірністю відшкодування ПДВ управління оподаткування юридичних осіб ДПС у Чернігівській області Ірина Соболева.
За її словами під процедуру автоматичного відшкодування ПДВ потрапило 7 підприємств області, які отримали 125,5 млн.грн. бюджетної компенсації. Це такі підприємства, як ПАТ “Слов’янські шпалери – КФТП”, ПАТ “Ніжинський жиркомбінат”, ПВТП “Джі-ен-ел”, ТОВ “Провіант”, ТОВ “Новофіл”, ПАТ “Чексіл” та ТОВ “СП Чексіл-Аріанда”.
До речі, минулого року під критерії автоматичного відшкодування підпало 4 підприємства, яким було відшкодовано 233,5 млн. грн..
У цілому на території Чернігівщини станом на 1 листопада 2012 року зареєстровано 3102 платники податку на додану вартість – юридичних осіб, з яких 107 заявили на відшкодування ПДВ на особисті рахунки.
Варто зазначити, що проведеними перевірками упереджено неправомірно задекларований до відшкодування ПДВ на загальну суму понад 13 млн.грн..
Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01
Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.
«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».
Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23
Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.
4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11
День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.