Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 13:47:32

Чернігівщина: ОПОРІ потрібні спостерігачі на день голосування 27 березня в окрузі №206

03.02.2022   12:57Агенцiя

ОПОРА шукає спостережливих, незаангажованих та відповідальних осіб для незалежного громадського спостереження на виборчих дільницях у день голосування 27 березня 2022 року в одномандатному виборчому окрузі №206 (Чернігівська область).

Що треба робити?

Спостерігати за перебігом виборів і наявністю чи відсутністю випадків ігнорування чи порушення процедур і правил проведення виборчого процесу під час голосування, підрахунку голосів і встановлення результатів виборів.

Фіксувати та оперативно звітувати по виявлені порушення під час голосування та на інших етапах виборчого процесу.

Отримати протокол засідання дільничної виборчої комісії після завершення підрахунку голосів і встановлення підсумків голосування.

Хто наші спостерігачі?

  • Громадяни України віком від 18 років.
  • Безпартійні та політично нейтральні.
  • Мають досвід спостереження за виборами.

Якщо це все про Вас – долучайтеся до команди ОПОРИ у день голосування 27 березня, заповнивши коротку заявку до 17 березня 2022 року: https://forms.gle/KAxfrBtysbexjhV69

Нагадаємо, що вибори відбудуться в межах виборчого округу №206, куди входять: Новозаводський район м. Чернігова, Гончарівська, Михайло-Коцюбинська, Олишівська, Седнівська, Любецька, Добрянська і Ріпкинська селищні громади, Іванівська, Новобілоуська, Киселівська та Киїнська сільські громади.

Давайте разом слідкувати за тим, щоб на виборчих дільницях не було порушень, щоб комісія все правильно порахувала, щоб не фальсифікувала протокол і не викривила результати голосування!

Нагадаємо, впродовж усього виборчого процесу в окрузі №206 працюватиме гаряча лінія Громадянської мережі ОПОРА. Закликаємо усіх виборців інформувати спостерігачів про порушення: +38 067 720 16 68.

За коментарями звертайтеся:

Наталія Висіканець, координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Чернігівський області

тел.: +380937656931         

e-mail: chernihiv@opora.org.ua

Довідково: Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить кампанію спостереження за проміжними виборами народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206, які відбудуться 27 березня. З початку виборчого процесу свою роботу вже розпочали довготермінові спостерігачі, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі на дільницях. Повідомляйте спостерігачів про виборчі порушення за номером гарячої лінії: +38 067 720 16 68. Оперативні новини щодо спостереження читайте також на Facebook-сторінці ОПОРА Чернігів: www.facebook.com/opora.chernihiv

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини