Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 11:09:20

У Чернігові визначили 10 місць встановлення тимчасових стендів для передвиборної агітації

31.01.2022   17:53Агенцiя

Місця для встановлення тимчасових стендів, де розміщуватимуться матеріали передвиборної агітації на проміжних виборах народного депутата України 27 березня 2022 року на території міста (в межах одномандатного виборчого округу №206), названі в розпорядженні

Стенди будуть обладнані у Новозаводському районі міста за такими адресами:

  • вул. Івана Мазепи, 23, біля комунального підприємства "Міський палац культури імені В'ячеслава Радченка ";
  • вул. Текстильників, 11-а, біля магазину "Квартал";
  • Привокзальна площа, біля залізничного вокзалу;
  • проспект Перемоги, 54, біля магазину "Квартал";
  • вул. Івана Богуна, 40, біля магазину "Союз";
  • вул. Толстого, 100, біля зупинки громадського транспорту;
  • вул. Любецька, 19, біля магазину "Любеч";
  • вул. Козацька, 22а, біля магазину "АТБ";
  • вул. Красносільського, 71, біля магазину "СеДаМ";
  • проспект Перемоги, 80, біля Центрального ринку.

За встановлення тимчасових стендів, а потім за їх демонтаж у встановлений законодавством термін, відповідальні: управління житлово-комунального господарства міськради, КП «Зеленбуд».

Охорону тимчасових стендів здійснюватиме Чернігівське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Згідно з документом зовнішні рекламні носії, які встановленні на території м. Чернігова (в межах одномандатного виборчого округу №206) відповідно до чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, що займаються рекламною діяльністю, визначені як місця розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 27 березня 2022 року.

З часу припинення передвиборної агітації, зняття матеріалів передвиборної агітації на носіях зовнішньої реклами, покладені на суб’єктів підприємницької діяльності, які є власниками цих носіїв.

Контроль за зняттям матеріалів передвиборної агітації з носіїв зовнішньої реклами покладений на управління житлово-комунального господарства міськради та КП «Муніципальна варта».

                                 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ворожого обстрілу прикордонної Семенівки 09:12

Вчора вдень росіяни поцілили з реактивних систем залпового вогню «Град» по житловому району у м. Семенівка Новгород-Сіверського району.

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру чоловіку у зловживанні впливом у сервісному центрі МВС 09:09

Поліція викрила мешканця Ніжина, який організував корупційну оборудку з вимагання грошей для отримання позитивної оцінки під час іспиту з водіння. Для цього обіцяв вплинути на посадовців держустанови. Зловмиснику оголосили про підозру.

«Безпека й стабільне проходження опалювального періоду – пріоритет»: В’ячеслав Чаус – на нараді з керівниками громад Прилуччини 08:56

Чернігівщина продовжує готуватися до нового опалювального періоду. Разом із тим активізується агресор. Виклики й сценарії реагування на них індивідуальні для кожного району.

17 вересня: цей день в Україні і світі

17 вересня: цей день в Україні і світі 08:53

ДЕНЬ 1302 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1302 RUSSIAN AGRESSION

 Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді

Чернігівські ветерани представлятимуть Україну на Strong Spirit’s Games у Мадриді 15:23

З 25 по 29 вересня у столиці Іспанії відбудуться міжнародні спортивні змагання Strong Spirit’s Games. Українська національна збірна виступить на турнірі вдруге, і цього року до її складу увійшло одразу сім представників Чернігівщини.