Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 вересня, 21:02:04

У Бахмацькій міській раді на Чернігівщині створено фракцію ВО "Свобода"

20.11.2012   16:22Агенцiя

15 листопада на черговій сесії Бахмацької міської ради Чернігівської області було оголошено про створення фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода". Фракцію депутатів-націоналістів у міській раді очолив Михайло Виноградов.

ВО «Свобода»

ВО «Свобода»

До складу новоствореної фракції ВО «Свобода» увійшли Михайло Виноградов та Валентина Власова. Ці депутати були обрані до міської ради на виборах 2010 року за списком партії «Наша Україна». Проте прихильність виборців пан Михайло та пані Валентина здобули лише завдяки власному авторитету серед жителів Бахмача та прагненню служити громаді міста. Згодом депутати приєдналися до лав Всеукраїнського об'єднання «Свобода» як єдиної сили, яка захищає права українців.

Ці депутати пройшли виборчу  кампанію спільно з ВО «Свобода», поширюючи ідеї українського націоналізму на теренах Бахмацького краю. Ставши членами Всеукраїнського об'єднання «Свобода», депутати ухвалили рішення про створення націоналістичної фракції у Бахмацькій міській раді, аби продовжувати боротьбу за соціальну та національну справедливість і права територіальної громади. Відтак було утворено четверту за ліком на Чернігівщині депутатську фракцію ВО «Свобода».

Нагадаємо, що 2010 року за підсумками виборів до місцевих рад фракції  Всеукраїнського об'єднання «Свобода» розпочали роботу у Прилуцькій районній та Ніжинській і Прилуцькій міських радах. Протягом усього часу націоналісти вели активну діяльність, захищаючи інтереси місцевих громад та відстоювали права простих українців.


Прес-служба Чернігівської обласної організації ВО «Свобода»

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 169 нових випадків COVID-19 19:41

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 вересня в області зафіксовано 169 нових випадків COVID-19.

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення

Владислав Кухар: Усі, хто зараз у стаціонарі з діагнозом Covid-19 – невакциновані й наразі жалкують, що не зробили вчасно щеплення 19:35

У Чернігові днями вакцинували проти Covid-19 вже 50-тисячного мешканця. Проведення масової вакцинації в нашому місті було однією з тем обговорення на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради, 16 вересня.

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів

Про дотримання суб’єктами господарювання законодавства у фітосанітарній сфері йшлося під час семінару за участю чернігівських студентів 19:30

16 вересня в Управлінні фітосанітарної безпеки відбувся семінар на тему «Дотримання суб’єктами господарювання законодавства у сфері насінництва та розсадництва, охорони прав на сорти рослин, захисту рослин, а також запобігання поширенню контрафактного насіння при здійсненні реалізації та зберіганні насіння і садивного матеріалу». До участі у ньому запросили студентів випускного курсу Чернігівського Національного технологічного університету, які навчаються за спеціальністю «Агрономія».

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця

В’ячеслав Чаус: Формування тарифу на тепло залежить від місцевої влади. Наше завдання – максимальна співпраця 17:03

Уже зовсім скоро розпочнеться черговий опалювальний сезон. І чим ближче, тим «гарячіше» обговорюються тарифні питання.

Цифровізація в архівній справі – тема зустрічі голови обласної ради Олени Дмитренко з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим 14:35

Сьогодні голова обласної ради Олена Дмитренко провела робочу зустріч з головою Державної архівної служби України Анатолієм Хромовим та директором Державного архіву Чернігівської області Раїсою Воробей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини