26 січня розпочинається виборчий процес у ОВО №206
ЦВК затвердила Календарний план проміжних виборів народного депутата у 206 окрузі.
- У календарному плані – перелік основних організаційних заходів з підготовки та проведення проміжних виборів народного депутата України 27 березня 2022 року в ОВО № 206 (Чернігівська область), - повідомляє сайт ЦВК.
Відповідно до календаря виборчий процес розпочнеться 26 січня.
Висування кандидатів у народні депутати України політичними партіями триватиме до 14 лютого включно, шляхом самовисування – до 24 лютого включно. До цієї ж дати триватиме подання документів до ЦВК для реєстрації кандидатів у депутати. З наступного дня після прийняття Комісією рішення про реєстрацію кандидатів розпочнеться передвиборна агітація, яка триватиме до 24 години 25 березня. 26 березня – день тиші.
Голосування на виборчих дільницях відбудеться у неділю, 27 березня. Результати виборів Центральна виборча комісія встановлюватиме до 11 квітня.
Ознайомитись із Календарним планом можна тут.
Останні новини Чернігівщини
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.
«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06
П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.
48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03
Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.
На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02
10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.