Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 21:54:51

Засідання постійної комісії облради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

12.11.2011   08:45

11 листопада на базі Чернігівського району відбулося виїзне засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

В його роботі взяли участь Народний депутат України Михайло Чечетов та заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівництво району, очільники окремих профільних структурних підрозділів області та ряду районів, представники засобів масової інформації. Провів виїзне засідання голова постійної комісії Арсен Дідур.

Відповідно до порядку денного виїзного засідання, депутати, насамперед, обговорили питання про “Діяльність агропідприємств, використання землі, як основного засобу виробництва в аграрному секторі економіки Чернігівської області та врегулювання майнових питань в процесі розподілу та використання майна пайового фонду реформованих КСП, виплати пайовикам плати при його відчуженні та орендної плати за використання майна на території Городнянського, Куликівського, Менського, Ріпкинського та Чернігівського районів”.

Далі було розглянуті питання:

“Про стан видачі державних актів на право власності на земельні ділянки громадянам у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”;

“Про розмежування земель комунальної та державної власності, шляхи фінансування”;

“Про стан ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь у Городнянському, Куликівському, Менському, Ріпкинському та Чернігівському районах”;

“Про стан здійснення заходів по збереженню, підтриманню та нарощуванню родючості ґрунтів, попередженню і недопущенню проявів водної та вітрової ерозії та пов’язаних з нею екологічної оптимізації структури земельних угідь, збереженню природи регіону, запобіганню забруднення земель та сільськогосподарської продукції Чернігівської області”;

“Про результати перевірки приналежності огороджених територій в межах мисливських угідь на території Козелецького району до вольєрів”;

“Про стан утилізації пестицидів на території Чернігівської області станом на 01.11.2011 року”;

“Про використання місцевих природних ресурсів та впровадження програм енергозбереження та енергоефективності в народногосподарському комплексі Чернігівської області”;

“Про погодження спеціального дозволу на видобування вуглеводнів Зимницького родовища, розташованого у Талалаївському та Срібнянському районах Чернігівської області товариству з обмеженою відповідальністю “Перша українська газонафтова компанія”, а також розглянуто низку інших важливих питань порядку денного.

Виступаючи на засіданні комісії, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук особливу увагу акцентував на проблемах, які виникають у земельних відносинах на Чернігівщини. Він також вніс пропозицію заслухати на одній із чергових сесій обласної ради звіт начальника головного управління Держкомзему в області щодо вирішення земельних питань на теренах краю і, зокрема, щодо незадовільної ситуації з видачею населенню державних земельних актів.

Валентин Мельничук також вніс пропозицію звернутися до профільного Комітету Верховної Ради України щодо порушених сьогодні проблем.

На засіданні постійної комісії також виступив Народний депутат України Михайло Чечетов, який, висловив деякі побажання та зауваження щодо обговорених народними обранцями обласної ради питань.

За результатами виїзного засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів прийняті відповідні рекомендації.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 144 нових випадки COVID-19

Виявлено 144 нових випадки COVID-19 18:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 травня в області зафіксовано 144 нових випадки COVID-19.

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині

СБУ припинила діяльність злочинців, які займалися рекетом на Київщині і Чернігівщині 14:41

Служба безпеки України припинила діяльність міжрегіонального злочинного угруповання, учасники якого причетні до скоєння тяжких злочинів.

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд

У Чернігові продовжують звільняти двори від незаконних гаражів та інших тимчасових споруд 14:27

Рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради від 6 травня визначений черговий перелік незаконно розміщених тимчасових споруд, які підлягають демонтажу.

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА

Обсяги реалізованої продукції промисловості в січні–березні. ДОВІДКА 12:20

Підприємства області в січні–березні 2021 р. реалізували промислової продукції (товарів, послуг) на 9 млрд.грн.

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас

Чернігів: видання Інституту національної пам’яті передані на Донбас 12:12

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області передано чергову добірку видань Інституту нацпам’яті Юрію Косенку, голові правління громадської організації «Українська Ініціатива», для закладів культури та освіти Луганської і Донецької областей.