Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 07:11:52

Вшанували медійників, чиї матеріали про громади Чернігівщини стали переможцями обласного конкурсу

29.12.2021   08:31Агенцiя

Нещодавно в обласній раді підбили підсумки обласного конкурсу журналістських робіт, який із цього року має назву «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини».

Члени журі, до складу якого увійшли як представники керівництва та депутатського корпусу, так і професійні журналісти й медійники, серед 32 матеріалів обрали вісім авторів-переможців у трьох жанрових номінаціях: «Онлайн-публікація», «Публікація в друкованих ЗМІ», «Відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет та радіоматеріал».

Фаворитами конкурсантів стали події з життя Сновської, Куликівської, Плисківської, Сосницької, Новгород-Сіверської та Седнівської громад та їх жителів.

23 грудня відбулася урочиста зустріч голови обласної ради Олени Дмитренко з переможцями та учасниками конкурсу.

- Сьогодні ми підбиваємо своєрідні підсумки вашої роботи, яка спрямована на налагодження контакту медіа із органами місцевого самоврядування. Кожного року ви не втомлюєтесь знаходити якісь оригінальні і нестандартні інформаційні приводи, про які цікаво дізнатись і вашим читачам, і самим громадам, - зазначила Олена Дмитренко.

Голова обласної ради подякувала медійникам за активність, небайдужість до питань місцевого самоврядування і розвитку, а також актуальних подій з життя жителів міст, сіл та селищ Чернігівщини.

Олена Дмитренко побажала всім присутнім міцного здоров’я, родинного затишку та творчого натхнення і вручила грошові премії та дипломи переможцям.

Цьогоріч лауреатами обласного конкурсу  журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування Чернігівщини» стали:

У номінації «Онлайн-публікація»:

І премія – матеріал «Картини Миколи Ге, захопливий футбол та фестивальна бренд-бабка: будні й свята Плисківської громади», автор Любов Сила, журналіст сайту регіональної інформагенції «Час Чернігівський»;

ІІ премія – матеріал  «Як новостворені ОТГ співпрацюють з військовими та ветеранами», автор Ігор Березинський, спеціальний кореспондент Інформагентства МО України АрміяInform;

ІІІ премія – матеріал«Туризм у громадах Чернігівщини: фестивалі, нові маршрути й спроби промоції», автор Ірина Синельник, позаштатний кореспондент інформаційного агентства «УНІАН» у Чернігівській області.

У номінації «Публікація в друкованих ЗМІ»:

І премія – матеріал «Відродили озеро і стали відомими на всю Україну», автор Марія Пучинець, журналіст газети «Чернігівщина»;

ІІ премія – матеріал «Сергій Маслов: «Громада має бути єдиною командою, яку не подолати», автор Людмила Пархоменко, редактор обласної газети «Деснянська правда»;

ІІІ премія – матеріал «У Гончарівській громаді дороги ремонтують старости», автор Лариса Галета, чернігівська журналістка.

У номінації «Відеоматеріал, телепрограма, відеосюжет та радіоматеріал»:

І премія – матеріал «Інтернет в селі. Шукають і чекають», автор Олексій Коцебчук, кореспондент телеканалу «Суспільне Чернігів»;

ІІІ премія – матеріал«Мандрівний кінотеатр їздить по селах Чернігівщини», автор Олена Сидоренко, стрінгер (фрілансер) телеканалау «Еспресо».

Разом із тим за активну участь в конкурсі відзнаками обласної ради відзначено низку журналістів друкованих та Інтернет-видань Придесення.

Почесною грамотою обласної ради нагороджено кореспондента ТОВ «Редакція Чернігівської обласної молодіжної газети «Гарт» Ольгу Іванченко, кореспондента ТОВ «Редакція Чернігівської обласної молодіжної газети «Гарт» Олексія Прищепу, завідуючого соціально-економічним відділом ТОВ «Промінь – Медіа»  Олега Мірошниченка, заступника редактора Чернігівської обласної газети «Деснянська правда» Ірину Мокроусову.

Подяки обласної ради оголошено завідуючій соціально-гуманітарним відділом ТОВ «Промінь – Медіа» Тетяні Литвин, фрілансерці Наталії Найдюк, директору ТОВ «Новини Городнянщини» Світлані Томаш, уповноваженій з антикорупційцної діяльності ДП «Чернігівський лісгосп» Лєні Маківчук та випусковому редактору інформаційно-аналітичногопорталу «ЧЕлайн» Світлані Білоус.

До розмови приєднався і голова Чернігівської обласної організації Національної спілки журналістів України, очільник ГО «Асоціація регіональних засобів масової інформації» Олександр Назаренко. Він наголосив на важливості співпраці медіа з громадами та зауважив, що журналістські матеріали, які інколи можуть бути критичними, повинні стимулювати органи місцевого самоврядування працювати над розвитком територій та створенням комфортних умов для їх жителів.

Принагідно Олександр Назаренко вручив присутнім на заході відзнаки Національної спілки журналістів України та її Чернігівського обласного осередку.

У свою чергу відповідальний секретар обласної організації НСЖУ Ольга Чернякова відзначила високий фаховий рівень творчих робіт цьогорічних конкурсантів, що дещо ускладнило роботу журі, адже оцінки учасників інколи відрізнялись на 0,1 бала.

Своїми враженнями від участі в журі конкурсу поділився і голова постійної комісії обласної ради з питань розвитку і реформування місцевого самоврядування, децентралізації та європейської інтеграції Сергій Крамаренко.

Досвідом співпраці ЗМІ з громадами Чернігівщини поділились лауреати обласного конкурсу журналістських робіт.

Після щирих привітань та дружнього неформального спілкування учасники зустрічі зробили спільне фото на згадку.

 

 
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини