Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 08:31:01

З 1 січня в Україні вводиться податок на нерухоме майно

17.11.2012   14:20Агенцiя

Під дію податку підпадають власники об’єктів житлової нерухомості, як фізичні так і юридичні особи. Платитимуть його і нерезиденти. База оподаткування – житлова площа об’єкта житлової нерухомості.

Квартира площею до 120 кв.м., житловий будинок площею до 250 кв.м, садовий або дачний будинок, об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей – не оподатковуватимуться.

Ставки податку встановлюються місцевими радами у розмірі від 1 до 2,7% мінімальної зарплати за 1 м.кв. житлової площі.

З об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, податок обчислюватимуть органи державної податкової служби. До 1 липня звітного року податківці надсилатимуть платникам податку податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, та платіжні реквізити.

Сплатити податок необхідно буде протягом 60 днів з дня вручення повідомлення-рішення.


Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Виставка картин «Герої серед нас» 10:04

У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).

Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01

Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.

На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54

Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини