Помер колишній голова Чернігівської облради Анатолій Мельник
26 листопада помер колишній голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник.
Як повідомляє Суспільне Чернігів, Анатолій Мельник хворів на коронавірус. Лікувався в Чернігівській обласній лікарні. Анатолію Мельнику було 68 років.
З 1995 по 1997 рр. — декан економічного факультету Чернігівського державного інституту економіки та управління.
З 1997 по 2000 рік — заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації.
10 років працював проректором, а потім першим проректором Чернігівського державного інституту економіки та управління.
У 2010-14 рр. був головою Чернігівської обласної ради.
З 2015 по 2020 — депутат облради.
Мав наукові ступені кандидата історичних наук та доктора філософських наук.
За попередньо інформацією прощання з Анатолієм Мельником відбудеться у понеділок, 29 листопада, об 11:00 у Свято-Троїцькому соборі міста Чернігова.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:00
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
26 лютого: цей день в Україні і світі 08:59
День 1464 Російська агресія - Day 1464 Russian aggression
Анатолій Миколайович Степаненко із Срібнянської громади — Герой України. Посмертно. 16:44
Найвище звання та орден «Золота Зірка» присвоїв своїм Указом Президент Володимир Зеленський. Документ підписаний 24 лютого 2026 року, в четверту річницю повномасштабної війни.
П’ятнадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо власної малолітньої доньки 16:13
Ніжинський міський суд Чернігівської області виніс вирок обвинуваченому у сексуальному насильстві щодо його доньки. Чоловік проведе за гратами 15 років.
На Чернігівщині росіяни продовжують атаки мирного населення: поліцейські задокументували воєнний злочин 15:22
Вчора ввечері росіяни поцілили дроном по території домогосподарства в одному з сіл Новгород-Сіверського району – поранення зазнав неповнолітній хлопчик, який в цей час був на подвір’ї. Дитину госпіталізували до лікарні.