Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 09:08:33

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції Чернігівської області:

15.11.2012   09:46Агенцiя

ДПС України на 2012 рік визначено 7 пріоритетів роботи податкової міліції: · контроль надходжень до місцевого та державного бюджетів; · надходження до бюджету несплачених податків користувачами “конвертаційних” центрів; · протидія податковим злочинам із використанням новітніх технологій; · протидія оборудкам з ПДВ; · протидія незаконним операціям з оффшорами; · контроль витрат державного бюджету; · контроль ринку підакцизних товарів.

Протягом 2012 року співробітниками податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету в сумі 119 млн. грн., з них до місцевого бюджету – 11 млн. грн. Викрито 60 злочинів у сфері оподаткування, з них 51 відносяться до категорії тяжких.
За фактами ухилення від сплати податків викрито 9 злочинів. Закінчено провадження та направлено до суду кримінальні справи по 36 злочинах.

Припинено діяльність 2 “конвертаційних” центрів. В ході відпрацювання яких вилучено готівкових коштів на загальну суму 442 тис. грн. та заблоковано на банківських рахунках 1,4 млн. грн.
Направлені постанови на проведення перевірок 43 субєктів господарювання, які користувались послугами “конвертаційних” центрів, прогнозована сума нарахувань – 23 млн.грн..
У відношенні посадових осіб підприємств-користувачів “конвертаційних” центрів порушена кримінальна справа за ч. 3 ст. 212 Кримінального кодексу України. Завдані державі збитки відшкодовані у повному обсязі, до бюджету надійшов 1 млн.грн..

У серпні поточного року співробітниками УПМ ДПС у Чернігівській області спільно з співробітниками головного управління податкової міліції (ГУПМ) ДПС України виявлений міжрегіональний “конвертаційний” центр. Одним із основних користувачів якого було чернігівське підприємство, що займається оптовою та роздрібною торгівлею картками поповнення рахунків. За результатами проведеної перевірки підприємству донараховано майже 12,5 млн. грн. На даний час відносно керівника чернігівського підприємства вирішується питання щодо порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків.

Виявлено 27 фактів необґрунтованої заяви на відшкодування ПДВ на загальну суму майже 9 млн. грн. Порушено 3 кримінальні справи, з них 2 – за ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), а 1 – за ст.364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем). Сума ПДВ, яка знаходиться під кримінальним провадженням, становить понад 1 млн. грн.

У жовтні 2012 року за ініціативи співробітників податкової міліції області проводилась планова документальна перевірка чернігівського підприємства, засновником якого є підприємство з офшорної зони. За результатами перевірки донараховано 493 тис. грн.

За матеріалами, зібраними співробітниками податкової міліції у відношенні службових осіб підприємств-переможців державних закупівель, порушено 13 кримінальних справ: 9 – за ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна, або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), 1 – за.ст.364 КК України (зловживання владою або службовим становищем), 3 – за ст.212 КК України. Завдані державі збитки відшкодовані в сумі майже 5 млн.грн..

За фактами незаконного виготовлення, зберігання, збуту або транспортування з метою збуту підакцизних товарів викрито 27 злочинів.
З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 9,9 млн. грн., з них товарно-матеріальних цінностей підакцизної групи – на 3,5 млн. грн.

Викрито 21 підпільний цех з виробництва товарів народного споживання.


Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини