Атрошенко та Рейко посварилися на засіданні погоджувальної ради Чернігівської міськради
Міський голова Чернігова Владислав Атрошенко та депутатка міськради від ЄС Марина Рейко посварилися на засіданні погоджувальної ради.
![](/uploads/200-m.jpg)
Під час обговорення питань, які вносять на розгляд депутатів на 13 сесії, що відбудеться 25 листопада, Атрошенко назвав Рейко представницею ТРЦ «Hollywood», звинуватив у несплаті податків та сказав, що вимушений слухати її лише тому, що обіймає посаду міського голови.
Марина Рейко критикувала проект програми економічного і соціального розвитку Чернігова на 2022 рік та проект міського бюджету.
«Чому ви не звертаєтесь до своїх підлеглих, щоб вони робили аналіз попередніх програм соціально-економічного розвитку? Ми взагалі не знаємо, чи працюють вони, чи не працюють — просто приймаємо і все. Весь аналіз, який я бачу в програмі, це ода, відірвана від реальності абсолютно», — зауважила Марина Рейко.
Рейко додала, що головна проблема Чернігова, — це відсутність перспектив для молоді.
«Краще виїхати звідси. Ви вже 6 рік як мер, що ви зробили для цього?...».
Атрошенко у відповідь звинуватив Марину Рейко у несплаті податків.
«Пані Марино, для того, щоб були перспективи, треба платити податки і не пиляти сотнями дерева.... Ідіть у свій «Hollywood»(власник ТРЦ «Hollywood» та гіпермаркету «Вена» — чоловік Марини Рейко Сергій Семененко. В Атрошенка давній конфлікт з групою «Вена», — ред.) та переоформлюйте всі ФОПи, переведіть «Hollywood» на звичайне оподаткування...».
На це Рейко відповіла, що вона тут не як представниця «Hollywood», а представляє мешканців Чернігова і нагадала йому про ФОПів ресторації "Сенатор".
Атрошенко сказав, що він розмовляє з депутаткою, як з представницею «Hollywood».
Під час обговорення проекту міського бюджету на 2022 рік Рейко назвала його «відірваним від реальності», особливо в умовах, коли йдуть три війни — з Росією, з коронавірусом та газова.
На що Атрошенко сказав, що доводиться вести ще й четверту війну — з ідіотами.
«Ви наголошували неодноразово, що в нас наразі безпрецедентна ситуація. Треба наступного року віддати 206 мільйонів різниці в тарифах за опалення. Тобто, бюджет в цьому випадку, мав би бути не збалансованим, а економним та соціальним. А ми витрачаємо 46 мільйонів на сквер Попудренка та черговий фонтан», — сказала депутатка.
«Ви йшли на вибори з закликом драконити всіх, ви це виправдовуєте і цим пишаєтесь. Ну це не всім цікаво просто... Я згідно посади змушений вислуховувати все, що ви кажете. Всі нісенітниці, що ви кажете...Якщо у вас є недостатність спілкування десь у сім'ї, на роботі, це не означає, що я маю цілий день тут з вами спілкуватися», — відповів Владислав Атрошенко.
Суспільне
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.