Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 00:44:34

В'ячеслав Чаус у Ніжині говорив про авіацію, зброю та національний спротив

26.10.2021   18:06Агенцiя

Улітку цього року набрав чинності Закон України «Про основи національного спротиву», що вводиться в дію з 1 січня 2022 року.

Він має на меті швидке та раціональне об'єднання військових структур та громадського руху спротиву у разі загрози. Документом передбачені, зокрема, особливості підготовки громадян до національного спротиву.

Як реалізовуватимуться положення цього закону у Чернігівській області, у межах якої 225 км кордону між Україною і державою-агресором, говорили сьогодні посадовці та військові під час тематичної конференції у Ніжині. Участь у заході взяв голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Ініціатива вкрай актуальна для нашої країни, зважаючи на те, що восьмий рік на Сході України триває війна.

В області вже діє окрема бригада територіальної оборони, у кожному районі та в Чернігові — окремі батальйони.

Учасники конференції були одностайні в думці, що область раціонально поділена на зони територіальної оборони. Втім, потребує вивчення питання організації управління та матеріально-технічного забезпечення добровольчих загонів.

Крім того, для проведення заходів територіальної оборони необхідно прийняти відповідні програми на місцевому рівні.

У рамках конференції її учасники оглянули зразки озброєння і спорядження 163-го батальйону тероборони міста Ніжина.

Принагідно голова ОДА відвідав спеціальний авіаційний загін оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС.

— Підрозділ вражає своїми можливостями. У час пандемії важливість медичної спецтехніки важко переоцінити. На сьогодні розміщення майданчиків для посадки медичного гелікоптера — необхідність для більшості закладів охорони здоров'я, — поділися враженнями В’ячеслав Чаус і зазначив, що є плани збудувати подібний майданчик на території Чернігівської обласної лікарні.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини