Афганська військова делегація відвідала Чернігівщину
В рамках офіційного візиту в Україну військової делегації Ісламської Республіки Афганістан, перший заступник Міністра Національної оборони Ісламської Республіки Афганістан пан Назарі Енаятулла відвідав 1-уокрему танкову бригаду, дислоковану в селищі Гончарівське на Чернігівщині.
Афганська військова делегація відвідала Чернігівщину
Супроводжували делегацію заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Юрій Думанський та заступник командира 8-армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В'ячеслав Назаркін.
В ході візиту афганська делегація ознайомилася з життям та побутом чернігівських танкістів, історією військової частини і зразками військової техніки, які є на озброєнні танкової бригади. Також військовослужбовці 1-ї окремої танкової бригади продемонстрували бойові можливості українського танку Т-64 БМ "Булат".
Пан Назарі Енаятулла високо оцінив фаховість українських танкістів та бойову міць українського "Булату".
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.