Андрій Прокопенко очолив Чернігівську обласну організацію партії “Українська стратегія Гройсмана”
Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА в 2019-2020 роках, очолив Чернігівську обласну організацію партії “Українська Стратегія Гройсмана” та став Заступником голови Виконавчого комітету партії з регіонального розвитку.
Андрій Прокопенко – підприємець, громадський діяч, довгий час опікується розвитком місцевого самоврядування та добре знає проблеми Чернігівщини. За час роботи на посаді очільника Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко вивів Чернігівську область на 9 місце в Україні за показниками соціально-економічного розвитку (рейтинг Мінрегіону). Також Чернігівщина неодноразово ставала лідером серед областей України, зокрема, за результатами проведення реформи децентралізації та темпами будівництва.
Андрій Прокопенко входив в трійку найкращих очільників обласних державних адміністрацій за результатами дослідження Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД).
Вітаючи з обранням, Голова «Української Стратегії» Володимир Гройсман побажав Андрію Прокопенку наснаги і сил – разом йти до мети зміцнення і процвітання України в цілому і Чернігівської області зокрема.
Джерело: сайт "Українська стратегія"
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).