Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 08:57:31

“Оновлення країни” у гостях у Клубу молодого політолога

11.11.2011   16:09

Громадська ініціатива “Клуб молодого політолога” продовжує серію зустрічей “Нові політичні сили”.

На зустрічі 10 листопада в експертному клубі “Чиста політика” обговорювали діяльність та перспективи громадської ініціативи “Оновлення країни”. Координатор ініціативи в Чернігівській області Олександр Ясенчук розповів про мету та діяльність проекту.

Про початок діяльності громадської ініціативи “Оновлення країни” було проголошено 20 травня 2010 року. Її ініціатором з самого початку є Валентин Наливайченко (голова ради партії “Наша Україна”), що одразу наштовхує на думку політичного спрямування проекту.

За словами Олександра Ясенчука метою ініціативи є оновлення політичної системи і проведення довгоочікуваних реформ. Головними напрямками роботи є контроль над діями влади, допомога та захист прав громадян. Громадську ініціативу “Оновлення країни” підтримують близько 40 громадських організацій по всій Україні, зокрема чернігівське відділення всеукраїнського товариство “Просвіта” ім.. Тараса Шевченка. “Оновлення країни” є опозиційним утворенням прово-центриського напрямку. Саме тому ініціатива готова співпрацювати з опозиційними партіями та є членом комітету опори диктатурі. Інтереси ініціативи у Верховній раді представляють народні депутати Валентин Наливайченко та Андрій Пару бій.

Щодо парламентських виборів 2012, то “Оновлення країни” планує підтримати “достойних” кандидатів та партії. Лідер ініціативи Валентин Наливайченко ймовірно буде брати участь у парламентських виборах в якості кандидата по мажоритарному округу.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.