Чернігівська міська організація ветеранів провела пленум
У Чернігівській міській раді, 17 вересня, відбувся пленум Чернігівської міської організації ветеранів України.

У його роботі взяли участь учасники ветеранських організацій, активісти ветеранського руху, а також заступник міського голови-керуючий справами виконкому Сергій Фесенко. Від імені чернігівського міського голови він привітав присутніх на засіданні, побажав усім міцного здоров’я, сил та натхнення, а також зазначив, що міська влада тісно співпрацює з ветеранською організацією й радо допомагає при вирішенні проблемних питань.
- Хочу вас запевнити, що я знаю про усі проблеми, з якими можуть стикатися люди поважного віку. Усі питання, які піднімаються, зокрема, ветеранською організацією - важливі, й вони на контролі у міського голови. Крім того, дуже багато людей приходить у міську раду, до керівників структурних підрозділів. Усі ми стараємося приділити усім достатньо уваги та посильно реагувати на проблеми. Хоча прошу зрозуміти, якщо щось не виходить вирішити, - зазначив Сергій Фесенко та подякував за плідну роботу голові Чернігівської міської організації ветеранів України Ірині Четвертак.
Присутні заслухали доповідь про роботу міської організації ветеранів. Ірина Четвертак коротко окреслила головні соціальні проблеми, з якими доводиться стикатися ветеранам, розповіла про патріотичне виховання молоді, наголосила на важливості догляду та збереження обелісків і пам’ятників. Крім того, подякувала усім керівникам структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради за допомогу у вирішенні піднятих питань.
Чернігівська міська організація ветеранів України з 1987 року опікується вирішенням життєво важливих соціальних та правових питань ветеранів. Підтримка надається ветеранам війни, праці, «дітям війни», Збройних сил України. Зокрема, вирішуються питання щодо забезпечення безкоштовними ліками, організації лікування ветеранів у закладах охорони здоров’я, отримання санаторно-курортних путівок, проводиться відвідування ветеранів на дому, участь в організації похорон. Всі ці та інші питання обговорюються на зустрічах із міським головою Владиславом Атрошенком та начальниками структурних підрозділів міської ради.
У місті підтримується порядок біля обелісків, пам’ятників і могил воїнів, партизанів, жителів міста, загиблих у роки Другої світової війни. Наразі загалом налічується 48 пам’ятників, обелісків, могил загиблих у ті роки.
Міською організацією ветеранів України створено 68 первинних ветеранських організацій, які об’єднують близько 7,8 тисяч ветеранів війни і праці.
Ірина Четвертак нагадала, що у лютому 2022 року Чернігівська міська організація ветеранів України відзначатиме своє 35-річчя.
На пленумі також були обговорені питання удосконалення транспортних маршрутів міста, робота територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), пенсійне забезпечення, соціальний захист та соціальне обслуговування населення, а також зміни, які відбуваються у галузі охорони здоров’я.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51
У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50
Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48
В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.
Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46
З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.