Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:07:21

На українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” відкрито перший прикордонний знак

07.11.2012   16:20

7 листопада в рамках польового етапу робіт з демаркації на українсько-російському державному кордоні у пункті пропуску “Сеньківка” Городнянського району відкрито перший прикордонний знак.

Його встановлення здійснено відповідно до двосторонніх домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем та Президентом Російської Федерації Володимиром Путіним за підсумками П’ятого засідання українсько-російської міждержавної комісії, що відбулося в м.Ялта 12 липня 2012 року.

Від української сторони у заході взяли участь Перший заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин, голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Російську сторону представляли Статс-секретар-заступник Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорій Карасін та керівник Прикордонної служби ФСБ РФ Володимир Пронічев.

Як зазначив перший заступник міністра закордонних справ України Руслан Демченко, встановлення першого прикордонного знаку на українсько-російському кордоні стало можливим завдяки безпосереднім домовленостям між президентами України та Росії, що є чітким свідченням досягнутого високого рівня взаємної довіри, дружби і партнерства між двома державами.

За словами Статс-секретаря-заступника Міністра закордонних справ Російської Федерації Григорія Карасіна, перший прикордонний знак знаменує початок демаркації кордону між сучасною Росією і сучасною Україною, тому відповідним службам у майбутньому треба ще багато чого зробити, оскільки при демаркації треба врахувати інтереси місцевого населення, щоб цей кордон став кордоном дружби і тісного співробітництва, аби він не розділяв, а об’єднував обидві держави.

“Ми розглядаємо цей кордон як кордон дружби, всебічної взаємодії і співробітництва. Для цього зроблено чимало – ми удосконалюємо договірно-правову базу нашого кордону, організовуємо роботу пунктів пропуску, активно працюємо над питанням спільного контролю і створюємо преференції для перетинання нашого кордону громадянами Російської Федерації та України, вводимо інновації для спрощеного перетину кордону”, – наголосив Голова Державної прикордонної служби України Микола Литвин.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року