Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 03:33:52

За втручання прокуратури поновлено права понад 1200 дітей

07.11.2012   16:18

У прокуратурі Чернігівської області відбулося розширене засідання колегії, на якому обговорено стан додержання законодавства щодо захисту прав і свобод дітей.

Як зазначила колегія, за втручання прокурорів з початку року поновлено права понад тисячі двохсот дітей. На їх користь відшкодовано майже 700 тисяч гривень стипендій та соціальної допомоги. За порушення законодавства до відповідальності притягнуто 275 посадових осіб. Порушено 5 кримінальних справ, які направлено до суду. 

Узгоджені дії правоохоронних органів, державної виконавчої влади та місцевого самоврядування сприяли стабілізації криміногенної ситуації у молодіжному середовищі, зниженню рівня підліткової злочинності. Водночас залишаються актуальними  проблеми профілактики поширення наркоманії та пияцтва серед неповнолітніх, що є підґрунтям вчинення злочинів. Зокрема в стані алкогольного сп'яніння неповнолітніми скоєно понад 40 злочинів.

Не відповідають вимогам сьогодення заходи з реалізації державної політики у сфері праці, забезпечення майнових та житлових прав дітей, охорони їх життя та здоров'я.

Рішенням колегії визначено конкретні заходи щодо підвищення ефективності правозахисної та представницької діяльності у сфері захисту прав та свобод дітей.

Останні новини Чернігівщини

Вшанували пам’ять полковника армії УНР

Вшанували пам’ять полковника армії УНР 18:17

23 лютого в м Ічня меморіальні заходи увічнення пам’яті борця за незалежність України у 20-му столітті Архипа Кмети розпочалися хвилиною мовчання на честь іншого Захисника України, старшого солдата 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, уродженця с. Більмачівка Ічнянського району Чернігівської області Сергія ПЕТРАУСКАСА, який 22 лютого цього року загинув на фронті внаслідок обстрілу військами російських загарбників.

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19

Виявлено 157 нових випадків Сovid-19 18:12

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 27 лютого зафіксовано 157 нових випадків інфікування COVID-19.

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області

АМКУ став на захист конкуренції на ринку постачання природного газу в Чернігівській області 13:00

25 лютого Антимонопольним комітетом України надано Чернігівській обласній державній адміністрації обов’язкові для розгляду рекомендації щодо суб’єктів господарювання на ринку постачання природного газу.

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики

Чернігівщина – у трійці регіонів-лідерів підсумкового рейтингу щодо дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики 12:30

За даними Аналітичного звіту за 2020 рік, які щорічно готує Державна регуляторна служба України, Чернігівщина посіла 3 місце в підсумковому рейтингу дотримання місцевими органами виконавчої влади вимог та принципів державної регуляторної політики.

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно

Деклараційна кампанія - 2021: кому декларацію подавати не потрібно 11:52

Згідно з п. 179.4 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) платники податку звільняються від обов’язку подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) в таких випадках:

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини