У Чернігові вітали військовослужбовців Національної гвардії України
Сьогодні на базі 22–го окремого батальйону Національної гвардії України відбулись урочистості з нагоди 2–ої річниці створення військової частини 3082.
Саме 2 вересня 2019 року наказом Міністерства внутрішніх справ України на базі 3 стрілецького батальйону військової частини 3066 Північного оперативно–територіального об’єднання Національної гвардії України було створено 22 окремий батальйон Національної гвардії України (військова частина 3082).
Як відомо, основними службово–бойовими завданнями частини є охорона громадського порядку, громадської безпеки та боротьба зі злочинністю в місті Чернігові та Чернігівському районі, зустрічна варта до планової залізничної варти за маршрутом «Київ – Чернігів», планова автошляхова варта Чернігів – Макошине, особлива варта з екстрадиції до пункту перепустки на Державному кордоні України та Білорусії, а також конвоювання підсудних до залів судових засідань Чернігівського Апеляційного суду та Чернігівського Районного суду, до місць позбавлення волі, обмінних пунктів, пунктів пропуску на державному кордоні України.
– Успадкувавши кращі військові традиції попередніх поколінь, бійці вашої частини стали на захист державних рубежів із самого початку АТО. Маю надію, що ви й надалі будете віддані своєму народу і військовій присязі. Бажаю кожному здоров’я, міцної броні та влучних маневрів у вашій благородній справі служіння Україні, – сказала Ніна Лемеш, звертаючись до чернігівських нацгвардійців.
Крім того, перший заступник голови Ніна Лемеш вручила почесні грамоти обласної ради військовослужбовцям частини:
– Єрмоленко Юлії Михайлівні - старшому солдату за контрактом, старшому стрільцю 2 відділення 1 стрілецького взводу стрілецької роти військової частини 3082;
– Золотарю Андрію Михайловичу – головному сержанту за контрактом, головному сержанту 1 патрульної роти військової частини 3082;
– Резнику Миколі Васильовичу – старшому сержанту за контрактом, начальнику сховища пального та мастильних матеріалів і автомобільного майна взводу матеріально-технічного забезпечення військової частини 3082;
– Харченку Дмитру Олеговичу – сержанту за контрактом, начальнику майстерні зв’язку та обслуговування інженерно-технічних засобів охорони вузла зв’язку ІІІ категорії військової частини 3082.
Військовослужбовців також вітали заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, представник міської ради Андрій Ткач, представник військ оперативного командування «Північ» Юрій Гриськов, заступник начальника Головного управління Національної поліції України у Чернігівській області Олександр Комлик та голова громадського об’єднання «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський.
Після офіційної частини на присутніх чекали огляд виставки бойового озброєння і техніки та концертна програма.
Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.