Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 21:20:56

У Чернігові вшанували пам'ять захисників України, загиблих в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави

30.08.2021   09:30Агенцiя

29 серпня у Чернігові вшанували пам'ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Цього дня у 2014 році під час виходу сил АТО з оточення під Іловайськом загинуло 366 українських воїнів, 429 зазнали поранень, 158 зникли безвісти, 300 опинилися в полоні.

Чернігівщина – одна з областей, що понесли найбільші втрати – сто вісімдесят дев’ять кращих синів Сіверського краю знайшли останній прихисток у рідній землі.

У Меморіальному заході вшанування пам’яті захисників України взяли участь голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус, перший заступник голови Чернігівської обласної ради Ніна Лемеш, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, народний депутат України Сергій Гривко, родини загиблих, військовослужбовці, учасники АТО/ООС та громадськість.

Учасники заходу поіменно згадали загиблих воїнів, вшанували їх пам'ять, мужність та героїзм хвилиною мовчання, а також поклали квіти до меморіальних стел загиблим учасникам АТО/ООС та Героям Небесної Сотні.

Поминальну літію за загиблими воїнами відслужили на кладовищі «Яцево», де покоїться 76 героїв Сіверського краю. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку та могил воїнів.

Також до Дня пам’яті захисників України у Молодіжному центрі відбулася виставка «Сіверщина. Блокпост пам’яті», підготовлена громадськими організаціями «Єдина родина Чернігівщини» та «Родина воїна», а у сквері імені Миколи Попудренка встановили сенсорний інформаційний бокс, який наповнено довідковою інформацією про учасників антитерористичної операції/операції об'єднаних сил, Героїв Небесної Сотні, бійців-добровольців, військові події тощо.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини