Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 06:26:44

В’ячеслав Чаус: Не щепимося сьогодні — завтра прийде біда

19.08.2021   21:28Агенцiя

З роботою центрів масової вакцинації та пунктів щеплення у Носівській, Борзнянській та Куликівській територіальних громадах сьогодні ознайомився голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус.

Під час відвідування кожного об’єкту очільник ОДА поспілкувався з медичними персоналом, поцікавився, як проходить вакцинальна кампанія, чи достатньо препаратів, якими щеплять у громаді, та умовами їхнього зберігання.

В’ячеслав Чаус підкреслив, що інформація про наявні вакцини та  роботу пунктів щеплення має бути доступна місцевим жителям. Зі свого боку, лікарі запевнили, що роблять все від них залежне, подекуди навіть телефонують особисто кожному і запрошують вакцинуватися. Недовіра громадян до ефективності препаратів та взагалі до вакцинації поступово зникає, адже серед їхніх знайомих, рідних, сусідів більшає тих, хто отримав перше (друге) щеплення.

— Пункти вакцинації мають працювати не для "галочки". У громадах варто проводити роз'яснювальну роботу. Стимул простий: не щепимося сьогодні — завтра прийде біда, — наголошує голова ОДА В'ячеслав Чаус. - Колективний імунітет дасть змогу більш-менш безпечно жити та працювати бізнесу та об'єктам соціальної сфери.

Загалом голова ОДА ознайомився з роботою шести об’єктів: центрів масової вакцинації у Носівці та Куликівці, пунктів щеплення у Володьковій Дівиці, Борзні, Шаповалівці та Салтиковій Дівиці.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.