Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 07:30:05

Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк ознайомилася з роботою центрів вакцинації в Бобровиці та Козельці

19.08.2021   20:51Агенцiя

Днями заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк відвідала Бобровицьку та Козелецьку територіальні громади, де ознайомилася з роботою центрів вакцинації населення.

 - Хочу наголосити, що наразі ситуація в області невтішна: кількість хворих на COVID-19 зростає, і що головне зростає кількість випадків зараження «Дельтою». Минулого тижня виявлено 25 хворих. Проте кількість бажаючих вакцинуватися незначна, наразі щеплено лише 26,1% від загальної кількості населення, відтак колективний імунітет не сформований, - зазначила Жанна Шерстюк.

Вона наголосила на необхідності проведення серед населення громад активної інформаційно-роз’яснювальної роботи, щоб розвіяти всі сумніви щодо небезпеки вакцин.

 - Чернігівщина в повній мірі забезпечена якісними та  безпечними вакцинами, в пунктах щеплення створені всі комфортні умови, - підкреслила Жанна Шерстюк, додавши, що 17 серпня область отримала  22 800 доз вакцини  Moderna та 2000 доз вакцини AstraZeneca.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.