На Валу реставрують старовинну Поштову станцію. Тут буде музей Чернігова
На території Валу зараз можна побачити ремонтні роботи на старовинній двоповерховій будівлі, яка в радянський і пострадянський час встигла побути і їдальнею, і РАГСом, і офісом банку, і закритою на чимало років пусткою.
Цей будинок за адресою Музейна, 8 є пам'яткою архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства» (охоронний №22-Чг). Розпочаті ремонтні роботи - реставрація з пристосуванням під музей Чернігова.
- На першому етапі виконуються зовнішні роботи. Сюди входять заміна покрівлі, гідроізоляція споруди, облицювання стін, заміна вікон, а також реставрація вхідної групи з облаштуванням пандусу, який дозволить потрапити до приміщення майбутнього музею маломобільним групам населення. Внутрішні роботи в будівлі проектом передбачені на наступних етапах, - розповів нам заступник начальника міського управління капітального будівництва Олександр Макаров.
Сумарна вартість усіх робіт (і зовнішніх, і внутрішніх) – понад 22 млн грн. У цьому році мають виконати їх частину на суму 3,5 млн грн і в наступному - на 18,6 млн. грн.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.