Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 05:27:04

Загальні збори колегіального органу обласної організації ветеранів пройшли у форматі діалогу

12.08.2021   22:47Агенцiя

Сьогодні у Чернігові відбувся Пленум ради обласної організації ветеранів. Від імені обласної ради та себе особисто присутніх привітала перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.

За словами посадовця, питання підтримки ветеранів завжди знаходяться у полі зору органів місцевого самоврядування, які відкриті до співпраці та діалогу. Виступаюча звернула увагу присутніх у залі засідань обласної ради голів районних, міських та первинних ветеранських організацій на те, що представницьким органом Чернігівщини нинішнього скликання на фінансову підтримку громадських організацій інвалідів та ветеранів у цьому році з обласного бюджету спрямовано 500 тисяч гривень за програмою «Соціальне партнерство». Крім бюджетного фінансування депутати обласної ради неодноразово долучалися до підтримки ветеранських об'єднань та надавали адресну допомогу тим, хто її найбільше потребував.

Перший заступник голови обласної ради запевнила, що депутатський корпус і надалі буде співпрацювати та надавати підтримку ветеранській організації Чернігівщини. За багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність та вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху Ніна Лемеш нагородила Почесною грамотою обласної ради голову громадської організації «Ніжинська міська організація ветеранів України» Людмилу Величко, Подяку обласної ради оголошено заступнику голови Корюківської районної організації ветеранів Катерині Пененко.

Учасників пленуму привітали заступник голови облдержадміністрації Жанна Шерстюк, секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако. Дякуючи присутнім за внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді Чернігівщини керівники вручили почесні відзнаки.

Головною темою загальних зборів колегіального органу було обговорення перспектив діяльності ветеранської організації Чернігівщини. Про стан ветеранського руху в області поінформував голова обласної організації ветеранів Анатолій Скуратович. За його словами, ветеранське об'єднання створене у 1987 році та нині налічує 1100 первинних ветеранських організацій і спрямовує діяльність на вирішення питань соціального захисту ветеранів, пенсіонерів, надання матеріальної підтримки, координує діяльність з патріотичного виховання молоді, вивчає, узагальнює та впроваджує у життя форми і методи статутної діяльності, поширює позитивний досвід ветеранських організацій. У своєму виступі депутат обласної ради, очільниця «Відокремленого структурного підрозділу – центр для постраждалих від наслідків аварії на ЧАЄС та ветеранів» КНП «Чернігівська обласна лікарня» Галина Синявська акцентувала увагу на питаннях охорони здоров'я ветеранів.

Пленум обговорив шляхи взаємодії цієї багаточисельної організації з органами влади територіальних громад щодо соціального захисту ветеранів різних категорій і пенсіонерів в умовах проведеної децентралізації. Йшла мова про пенсійне забезпечення, медичне обслуговування та захист законних прав та інтересів цієї найповажнішої соціальної групи суспільства. Також Пленумом ухвалені зміни у президії та раді обласної організації ветеранів України, а за результатами розглянутих питань прийняті відповідні постанови.

Завершився захід концертом артистів художньої самодіяльності. Також увазі учасників зустрічі була представлена виставка творчих робіт ветеранів.

Відділ інформаційного забезпечення
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
 

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.