Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 12 червня, 20:03:28

У Чернігові до кінця року буде збудовано майже 70 тис. м. кв. житла

11.11.2011   09:35

У Чернігівській міській раді під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка відбулася нарада з питань будівництва. Під час наради, у якій взяли участь представники будівельних компаній з Чернігова та області, а також працівники різних служб, проектних, дозвільних організацій, Держкомзему, йшлося про проблемні питання будівництва та введення житла в експлуатацію.

За словами С.Прокопенка, за 9 місяців в області здано майже 65 тис. м. кв. житла, станом на 1 жовтня індивідуального житла введено в експлуатацію лише 55% від запланованого. Через те, що у Чернігові у січні-вересні збудовано 35 тис. м. кв. житла, перший заступник голови ОДА висловив сумнів щодо виконання поставлених завдань.

Натомість міський голова Олександр Соколов зауважив, що немає сумнівів щодо введення житлових будинків до кінця року. Адже, зазвичай, завершення, будівельних робіт планується на четвертий квартал року.

У будівельній галузі відбувається вихід з кризи, але не такими швидкими темпами, як хотілося”, – сказав О.Соколов. Він також додав, що завершення розпочатих робіт на кількох об’єктах дозволить будівельникам Чернігова виконати плани.

Заступник міського голови Олександр Сердюк озвучив низку проблемних питань, які негативно впливають на будівельну галузь міста. Йдеться, насамперед, про зміни у чинному законодавстві, які вкрай обмежують вплив органів місцевого самоврядування на процес будівництва у місті. Існує певна невизначеність щодо перспективних планів будівництва, дії державних програм найближчими роками, їх фінансування.

О.Сердюк зауважив, що фінансові обмеження не дозволяють розвивати комунікації у мікрорайоні Масани. Для зведення житла там необхідно побудувати підстанцію, вартість якої коливається у межах 50-70 млн. грн. Без допомоги держави цю проблему місту не вирішити. На його думку, вихід може бути тільки у дешевих кредитах або державному фінансуванні.

За підсумками наради С.Прокопенко доручив оформити відповідний протокол та надано необхідні завдання і передбачити виконавців.

“Мета єдина – щоб працювати командою та знаходити спільні шляхи вирішення проблемних питань”, – сказав перший заступник голови ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 54 нових випадків COVID-19 19:37

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 12 червня в області зафіксовано 54 нові випадки COVID-19.

Форум медійників Чернігівщини: хто переміг у конкурсі "Медіа Че"? 11:20

11 червня, в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбувся традиційний обласний форум медійників Чернігівщини, приурочений до нещодавнього Дня журналіста.

Умови в'їзду до інших країн для українців 11:12

Триває сезон відпусток, тож нагадуємо, що через COVID-19 при відвідуванні популярних туристичних напрямків діє низка обмежень і вимог.