Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 16:32:38

Власником КНП "Чернігівська центральна районна лікарня" залишається Чернігівська районна рада

28.05.2021   10:09Агенцiя

В умовах децентралізаційних перетворень триває процес трансформації системи охорони здоров'я. Відповідно до чинного законодавства районні лікарні та інші об'єкти, які діяли на субрегіональному рівні, повинні до 1 липня 2021 року перейти в громади.

Тож яким буде майбутнє комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня» йшлося сьогодні на нараді в обласній державній адміністрації за участю заступника голови обласної ради Дмитра Блауша, заступника голови обласної державній адміністрації Жанни Шерстюк, заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Олександра Атрощенка, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, очільників територіальних громад Чернігівського району.

Про ключові напрямки діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» доповів генеральний директор Дмитро Руденко. За словами Дмитра Руденка, лікарня діє як спеціалізований медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги і обслуговує в основному жителів Чернігівського району і має всі необхідні ліцензії та сертифікати для належного обслуговування населення. Закладом укладений договір з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій.

Дмитро Руденко детально зупинився та розповів про співпрацю з територіальними громадами, які долучаються до фінансування витрат на комунальні послуги медичного закладу, і цього року вже виділено 3 млн 730 тис грн на енергоносії.

Роз'яснення стосовно юридичних аспектів, фінансових механізмів та алгоритму взаємодії органів місцевого самоврядування і комунальних закладів охорони здоров'я в нових умовах надали керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

У результаті обговорення учасники наради дійшли згоди залишити без змін провадження діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» у підпорядкуванні Чернігівській районній раді.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини