Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 вересня, 03:58:59

Власником КНП "Чернігівська центральна районна лікарня" залишається Чернігівська районна рада

28.05.2021   10:09Агенцiя

В умовах децентралізаційних перетворень триває процес трансформації системи охорони здоров'я. Відповідно до чинного законодавства районні лікарні та інші об'єкти, які діяли на субрегіональному рівні, повинні до 1 липня 2021 року перейти в громади.

Тож яким буде майбутнє комунального некомерційного підприємства «Чернігівська центральна районна лікарня» йшлося сьогодні на нараді в обласній державній адміністрації за участю заступника голови обласної ради Дмитра Блауша, заступника голови обласної державній адміністрації Жанни Шерстюк, заступника Чернігівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голови постійної комісії обласної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Олександра Атрощенка, голови Чернігівської районної ради Миколи Силенка, очільників територіальних громад Чернігівського району.

Про ключові напрямки діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» доповів генеральний директор Дмитро Руденко. За словами Дмитра Руденка, лікарня діє як спеціалізований медичний заклад вторинного рівня надання медичної допомоги і обслуговує в основному жителів Чернігівського району і має всі необхідні ліцензії та сертифікати для належного обслуговування населення. Закладом укладений договір з Національною службою здоров'я України про медичне обслуговування за програмою медичних гарантій.

Дмитро Руденко детально зупинився та розповів про співпрацю з територіальними громадами, які долучаються до фінансування витрат на комунальні послуги медичного закладу, і цього року вже виділено 3 млн 730 тис грн на енергоносії.

Роз'яснення стосовно юридичних аспектів, фінансових механізмів та алгоритму взаємодії органів місцевого самоврядування і комунальних закладів охорони здоров'я в нових умовах надали керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації.

У результаті обговорення учасники наради дійшли згоди залишити без змін провадження діяльності КНП «Чернігівська ЦРЛ» у підпорядкуванні Чернігівській районній раді.

Останні новини Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини

Що випускали підприємства машинобудівної галузі Чернігівщини 11:30

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

Урочиста церемонія Посвяти першокурсників у студенти Академії Державної пенітенціарної служби 11:10

Цьогоріч до факультету заочного і контрактного навчання зараховано 179 здобувачів вищої освіти, з них сьогодні 103 студентські квитки було вручено студентам денної форми навчання, освітнього рівня бакалавр за спеціальностями «Право», «Психологія», «Правоохоронна діяльність».

На ділянці ремонту дороги Т-25-19 Холми - Авдіївка укладений фінішний шар нового покриття 11:16

Дорога Т-25-19 - це маршрут, який з'єднує новоутворені Корюківський та Новгород-Сіверський райони Чернігівської області.

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте закриття проєкту «АртБліндаж» 11:00

Соціально-мистецький проєкт «АртБліндаж» реалізувався громадською організацією ветеранів «Спілка 13 БТРО» спільно з Чернігівською міською комунальною Централізованою бібліотечною системою.

Поблизу Чернігова поліцейські затримали вантажівку, водій якої залишив місце ДТП 10:40

Група реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління поліції зупинила вантажний автомобіль з явними механічними пошкодженнями за півсотні кілометрів від місця автопригоди з потерпілими, скоєної на території Сновської громади.