Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 листопада, 06:00:03

Чернігівщина співпрацює з Хорватією з 2013 року

25.05.2021   09:17Агенцiя

Із області експортується деревина та вироби з неї, харчові продукти, насіння олійних культур, іграшки, одяг. Хорватські партнери у попередні роки поставляли на Чернігівщину насіння кукурудзи для сівби, вироби з чорних металів.

Успішний досвід Хорватії в соціально-економічному розвитку країни дуже цінний для Чернігівщини. На цьому наголосила очільниця облдержадміністрації Анна Коваленко 24 травня під час зустрічі з Аніцою Джамич, Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки  Хорватія в Україні.
Учасники зустрічі обговорили можливості співпраці у туристичній сфері та у напрямку економічного розвитку.
 
Аніца Джамич подякувала за підтримку та гуманітарну допомогу, яку Україна надала Хорватії для подолання наслідків землетрусу.
- На мій погляд, наші країни мають багато спільного і це допомагає нам краще розуміти один одного. Ми зацікавлені і завжди відкриті до співробітництва в усіх сферах і напрямках, що становлять взаємний інтерес, - підсумувала Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки  Хорватія в Україні.

Секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако в міській раді зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Хорватія в Україні пані Аніцею Джамич. Під час цієї зустрічі в режимі діалогу були обговорені потенційні напрямки співпраці.
Наприкінці офіційної зустрічі відбулося традиційне вручення сувенірів та фотографування на згадку.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини