Штаб оборони Чернігівщини - не про силові загони чи збройні формування
В першу чергу це спроба створити майданчик налагодження комунікаціі.
Як правильно зазначив один з присутніх: наші організації об’єднані головним - всі ми вважаємо Росію ворогом. І буде повномасштабний наступ, чи ні - але ми забовязані до нього готуватись. Готуватись, забувши про дрібні непорозуміння
Вчора обговорили превентивні заходи, з яких почнемо. Багато цивільних чернігівців не готові воювати зі зброєю в руках, але хочуть зробити свій вклад. Для них ми підготуємо короткі відеоматеріали, чим саме вони можуть бути корисні (наприклад пересічний громадянин може здати донорську кров, а фермер надати свою техніку бойовому підрозділу). Окрім відеоматеріалів, було вирішено зробити безкоштовні курси, де будь-який чернігівець зможе отримати корисні знання. Час і місце проведення поки узгоджуємо
Говорили також про тероборону та укриття/бомбосховища. Але про ці теми або добре, або нічого.
Участь в діалозі взяли представники силових структур, місцевої влади, волонтери та організацій, що займаються національно-патріотичним вихованням. У деяких організацій не вийшло бути присутніми, дехто не бачив анонсу. Тому наголошую на відкритості до діалогу і запрошую всіх небайдужих долучатись.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.